Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 9:50 pm

Auzind us, imi indrept privirea spre locul respectiv oftand.Probabil exagerasem cu privirea la propria curiozitate.Pasesc spre noptiera, scotandu-mi un nou pachet de tigari si aprinzand una doar din simpli nervi.Cu toate ca reactionase de-a dreptul ciudat incercam sa il inteleg, sa nu il condamn. Ma asez la locul meu, pe canapea combinand gustul lasat de tigara cu cel al ness-ului.De data asta mergea, cu toate ca amarul se extindea din ce in ce mai mult:
-Uhm..
Mormai, imediat ce observ ca mi se terminase tigara.Nici nu intelegeam cum asa de repede


Ultima editare efectuata de catre Alex Mckee in Lun Dec 13, 2010 9:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 9:55 pm

Imi sterg lacrimile,privind afara,vazand omul de zapada.Pentru o clipa mintea mea s-a golit si singurul lucru pe care vroiam sa-l fac era sa ies afara.AM coborat de pe pervaz,parasind bucataria cu pasi mici,privind inainte pierdut.AM iesit din nou in frigul de afara,fredonand aceea melodie,continuandu-mi omul de zapada fara sa-mi dau seama de riscul unei hipotermi
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:01 pm

Ma asez cat mai comod, scotand o alta tigara cu propriile buze si aprinzand-o imediat. Nici ca mai aveam chef sa fumez,dar simteam nevoia.Imi inchid ochii,redeschizandu-i brusc si ridicandu-ma de pe fotoliu. Pasesc spre birou, lasand tigara pe foaia cu versuri, ranjind larg.Se pare ca se facu scrum mai repede decat mi-a venit mie ideea.
-As'da!
Spun, chipu'mi purtand aceeasi expresie demonica. Eram sigur ca nimeni nu o mai putea reface acum..
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:04 pm

Ma asez din nou in genunchi,punand strat peste strat pe mormanul de zapada,incep sa-i conturez o forma.Imi simteam deja tot copul inghetat insa macar asa nu mai puteam gandi,simtindu-ma vinovat pentru iesirea pe care am avut-o.Imi plangeam de mila...trebuia eu sa fiu tot timpu atat de slab,nici nu ma miram de ce toti ma considerau ciudati si nu aveam prieteni.Trag usor de nas,privindu-mi mainile groaznic de rosii ce ma usturau insa nu am incetat treaba,tremurand din toate incheieturile
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:10 pm

Imi indrept spatele, continuandu-mi ness-ul linistit. Ma indrept plictisit spre geam, incruntandu-ma pentru a vedea mai bine ce era punctul ala de culoare inchisa,ce cu siguranta nu facea parte din zapada.Realizand ca era pustiul, imi inchid geamul, tragand jaluzelele.Nu ii purtam pica, pur si simplu nu vroiam sa ma apropii de el,realizand ca si eu i-as putea face rau. Ma intind pe intreg patul, inchizandu-mi ochii simtindu-i de-a dreptul obositi.Trecuse cateva zile si nu avusem nicio ora linistita.
-Ai'ce bine e!
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:12 pm

Incepeam sa vad in ceata insa parca ceva din mine nu ma lasa s aintru inapoi.Imi era intr-un fel frica,frica ca voi fi din nou singur.David nu era aici in seara asta si nici in urmatoarele zile nu va fi si detestam sa stau singur.Imi opresc mainile pe suprafata rece a mormanului,respirand cu greutate.Inghit in sec,cazand apoi la pamant lipsit de puteri,corpul oprindu-se din a tremura convulsiv
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:21 pm

Imi intind corpul amortit, avand aceeasi expresie demonica.Ochi-mi negri priveau plicitisiti tavanul, parca tanjind dupa privirea pustiului.Era prima persoana care se comporta fara frica asa.Majoritatea se comportau matur numai pentru o simpla relatie, nepasandu-le ca isi ies din caracter si par de-a dreptul penibili. Ma ridic din pat stramband din buze,dand jaluzelele deoparte.Ce naiba facea pustiu? Ma incrunt din nou, reusind sa vad cat de cat.Fulgii de zapada continuau sa imi deranjeze vedere,lucru ce ma enerva la culme.Imi iau rapid hanoracul in carouri pe mine, coborand jos sperand sa fie doar o festa proasta a propriei minti.Ma apropii de el, pasii fiindu-mi ingreunati din cauza zapezii.Il intorc cu fata spre mine, fiind speriat de temperatura corpului sau. Ii asez corpul cum aveam obiceiul pe umar, pasind grabit spre propria camera.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:23 pm

La cat de inghetat eram nici ca simtisem cand ma lua de jos si ma puse pe umarul lui.Zaceam in nesimtirea mea eterna,incercand sa-mi dictez sa ma trezesc mai repede altfel as murit invins de anotimpul meu preferat,lucru inacceptabil.Nici macar nu staim ce naiba fusese in mintea mea,prea copil copac eram uneori,adica mai des si tot timpul
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:30 pm

Tare mi-as fi dorit sa il fi dus in propria sa camera,dar se parea ca nu aveam incotro.Habar n-aveam in ce camera sta.Imi deschid usa,simtindu-i greutatea pustiului ce ma apasa din ce in ce tare. O trantesc cu piciorul, asezandu-i corpul pustiului pe pat invelindu-l astfel incat sa ma asigur ca trupul pustiului nu va mai simti frigul.Imi duc mana pe fruntea lui, muscandu-mi usor buza.Il avertizasem odata,nu era vina mea ca el se afla in conditia asta..Nu?
-Pf.Unde mi-am pus telefonul ala?
Intreb de-a dreptul agitat, uitand ca il am in buzunar
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:34 pm

Simteam cum nu mai eram afara,corpul incepand sa mi se incalzeasca si sa ma doara,mai ales partile extrem de inghetate.Incrunt din ochi,miscandu-mi usor mainile si picioarele insa fara vre-un rezultat pozitiv,nefacand altceva decat sa-mi intensific durerea.Imi deschid incet ochii,respirand greu,observandu-l pe baiat,ins anu mi-am pierdut calmul,ci-l priveam cu ochi-mi sticlosi,parca relaxandu-ma
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:40 pm

Deveneau din ce in ce mai tenisionat si incordat, incepand sa imi caut cu disperare telefonul. Pipaindu-mi blugii imi dau o palma usoara peste frunte,scotandu-mi telefonul si apelandu-mi bunul meu amic,Zelot.
Z:-Frate,am vorbit cu parintii tai.Sunt de-a dreptul nebuni deci nu te impacienta
-Prea tarziu.Am o problema cu un pusti
Z:-Iar numai poti scapa de unu'?Cate zile la rand a insistat?
-Nu e asta.Daca era asa usor fi sigur ca nu aveam nevoie de sfaturi.
Z-:Si-atunci?
-A iesit afara si are temperatura.Idei?
Z:-Ohh!Am vazut in filme! Da nu ti-as propune sa il folosesti drept cobai.Oricum , ideea mea: pastile, chestie uda pe frunte.
-Aha..Ok merci frate.Raman dator!

Inchid telefonul cautand paracetamolul, ibuprofenul si restul incercand sa urmez asa zisii pasi sugerati de Zelot
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:43 pm

Vazandu-l atat de agitat,ma intrebam daca nu era asa din vina mea.Nu vroiam sa-l fac sa se ingrijoreze,eram bine,ma rog,intr-un final aveam sa fiu bine deci nu era nevoie sa se impaceinteze prea mult
-Nu...sunt bine...stai calm
Incerc sa spun,ridicandu-ma cu greu in sezut,corpul fiindu-mi cuprins iar de o durere acuta ce ma facu sa strang din ochi
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:48 pm

Adun toate pastilele pe care le aveam cu mine pe masa,alegand paracetamolul.Restul erau destul de tari si nu vroiam sa risc. Fiind deranjat din propriile ganduri de vocea pustiului, il privesc cu coltul ochiului, oftand.
-Si presupun ca acum ca esti atat de bine,ai de gand sa dansezi,nu?
Intreb ironic, pastrandu-mi raceala in voce pentru a crea o oarecare distanta.Ma asez pe marginea patului, ducandu-mi obrazul aproape de al lui, simtind ca era la fel de fierbinte.Ii intind tableta de paracetamol si paharul de apa, asigurandu-ma ca e bine invelit.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:51 pm

-Nu doar ca...imi pare rau...nu gandesc cand fac ceva si nu vreau sa deranjez pe nimeni...
Plus ca mai era si faza de mai devreme.Il privesc rusinat de-a dreptul de sitatia in care ma aflam,inchizandu-mi scurt cand ii simt obrazul pe chipul meu.Era atat de cald.Privesc tableta cu pastile si paharul de apa,neavand incotro.Scot o pastila,punand-o in gura,dand-o pe gat cu apa,groaznica mai era,dandu-i inapoi tableta si paharul
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:56 pm

Oftez, dand indiferent din umeri.NU cred ca are momentul potrivit ca pustiu sa se simta vinovat pentru asta. Imi inchid scurt ochii, incercand sa afisez un zambet slab:
-Nu-i nimic.
Spun scurt,ridicandu-ma si lasand pahar cu tableta pe birou, alaturi de scrumul foii arse,care avea sa stea mult timp acolo doar din pur capriciu.Doream sa am curajul sa ii cer si eu iertare,dar nu eram firea potrivita pentru a scoate astfel de cuvinte pe gura.Gaseam aceste trei cuvinte drept dovada de slabiciune si nimic mai mult.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:58 pm

Imi infasor bine patura in jurul corpului,punand-o pe umeri.Mi-am tras genunchii la piept adoptand pozitia mea preferata,invelindu-mi picioarele cu bucata de material.Imi trec doua degete peste fluturele de pe gat,privind in jos,oftand adanc.Ma simteam al naibii de penibil si parca vroiam sa-mi cer scuze pentru izbucnirea de mai devreme insa eram sigur ca pentru el oricum nu conta asta
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:04 pm

Si acum ce facea? Ah!Trebuia sa renunt naibii la curiozitatea pe care mi-o trezise pustiul.Trag aer in piept, inchizand lumina si lasand doar ledurile din colturi sa mai lumineze camera. Ochi-mi erau deranjati de fiecare lucru ce stralucea,lucru ce nu eu l-am preferat.Ma intind pe canapea,stand cu ochii deschisi incercand sa imi aduc aminte ce mi-au facut mie in aceeasi situatia insa cu multi ani in urma.Imi indrept spatele, ducandu-mi antebratul peste ochi, sperand ca astfel sa imi pot reaminti mai bine.
-Ah!
Murmur, incercandu-mi sa-mi misc picioarele amortite.Stiam eu ca zapada nu facea bine picioarele...
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:06 pm

Imi inchid ochii,adormind in cele din urma,lasandu-ma intins pe pat,stand ghemuit ca un prunc.Imi tineam mainile langa cap,respirand regulat de dataa sta,incepand sa ma simt mai bine cu cat corpul meu era mai incalzit,sperand doar ca acum sa dispara si durerea enervanta.Maine,aveam de gand sa-l rasplatesc pe baiat facandu-i prajiturile mele cu reteta secreta,sperand acum doar sa-i placa dulciurile
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:11 pm

-Pus..
Incerc sa ma adresez folosind apelativul "pusti",oprindu-ma imediat ce observasem ca a adormit.Ma ridic pentru a-l inveli mai bine, simtind o senzatie ciudata.Imi pun un genunchipe pat,sarutandu-l scurt pe frunte.Acum ca adormise aveam sa ma schimb si eu. Pasesc spre dulap, scotandu-mi o camasa putin mai lunga verde cu negru,lasand-o pe fotoliu.Imi pun lanturile pe masa, incepand sa imi dau blugii si bluza jos,ramanand in boxerii de culoare inchisa.Ma intind spre fotoliu luand camasa si imbracand-o,incepand sa inchei nasturii.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:13 pm

Simtind acel sarut cald,zambesc slab,inocent,cuibarindu-ma mai bine,o caldura inexplicabila cuprinzandu-mi intregul corp.Nu ocupam mult spatiu,imi placea sa dorm la margine,pe o bucatica mica de pat,stand acolo nemiscat pana ce m-as fi trezit de cele mai multe ori.Nu stiam sigur daca aveam vise,totul era neclar in mintea insa sunt sigur ca in curand aveam sa visez ceva,placut speram
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:18 pm

Mi-am lasat desheiata camasa la ultimii trei nasturi, auncand o perna pe canapea . Inchid ledurile,intinzandu-ma pe canapea.Ah ce bine era!Oftez,muscandu-mi buza inferioara.Spatele intepenit isi ameliora durerea,lasandu-ma in sfarsit sa ma bucur de clipele vietii.Imi inchid ochii, nici de data asta nereusind sa adorm.Era a treia noapte cand starea de somnolenta punea stapanire asupra mea dar nu reusea sa isi duca efectul pana la capat.
-..pf..
Spun,incet stand totusi intins si cu ochii inchisi
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:21 pm

Ma gandeam deja cum sa fac acele prajituri sa fie cat mai bune caci,la cat ma ajutase,nici toata mierea din toti stupii de pe lume nu era de-ajuns,in plus era pentru cineva special asa ca el.Nu stiam de ce insa aveam o vaga senzatie ca incepusem sa ma atasez oarecum de el,mai ales ca era singurul cu care petrecusem atat de mult timp daca puteam sa ma exprim asa
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:26 pm

Imi duc mana la gura cascand.Lacrimile incepuse sa imi curga,fiind efect al zilelor nedormite. Ma ridic de-a dreptul nevos,amprizand lampa de pe masuta,cautandu-mi in noptiera somniferele. Iau doua pastile din intreaga tableta, inghitindu-le cu greata.Ma reintorc pe canapea, ducandu-mi mainile la nivelul pieptului si incercand sa adorm.Secundele treceau din ce in ce mai repde,pastilele incepand sa isi dovedeasca folosul.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:30 pm

Nu stiam cat am dormit insa puteam spune ca somn mai linistit ca ala nu mai avusem de mult timp,atunci cand m-am trezitit de dimineata simtindu-ma ca nou.M-am ridicat in sezut,privind confuz in jur,stergandu-mi ochii.Observand ca baiatul dormea,am pastrat o liniste deplina,zmabind larg.Am parasit camera,coborand jos,in bucatarie,apucandu-ma sa-i fac celebrele mele prajituri cu miere.Doar ii eram dator nu?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:34 pm

Cu toate ca in fata ochilor nu era decat o pata neagra,stiam ca dormeam atfel odihnindu-mi si eu ochii dupa atata timp.Ma simteam de-a dreptul linistit,uitand de tot ce ma inconjoara.Durerile de spatele si de cap se ameliorase,ba chiar nemai simtindu-le prezenta. Ma ghemuiesc, ducandu-mi mainile la piept , la fel si genunchii, avand grija sa nu ma trezesc acum.Habar n-aveam cat e ceasul si nici nu vroiam sa stiu,atfel eram constient ca numai adormeam la loc decat daca apelam la somnifere, lucru cu care am cam exagerat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]
Sus 
Pagina 3 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Cabana :: Bucataria-
Mergi direct la: