Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:28 pm

Cand imi lasa capul pe spate,stiam deja ce avea de gand.Gem adanc,strangand din ochi.De ce trebuia sa fiu atat de sensibil in zona aia?Deficare data cand isi lasa amprenta asupra gatului meu,simteam cum ramaneam fara vlaga in mine,nefiind in stare sa riposez sau sa raspund in vre-un fel la asta.Imi musc buza inferioara de placere,strangandu-i si mai mult tricoul intre pumni.Doream multe de la el insa imi era inca putin teama sa le primesc,nefiind sigur daca le puteam face fata
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:32 pm

Ah! Ce adoram sa fiu in aceasta ipostaza. Gemetele sale ma innebuneau, facandu-ma sa ma imbat cu parfumul unei lumi de poveste. Inghit sec, continuand sa il sarut, oprindu-ma la timp. Nu de alta dar cu siguranta nu reuseam sa ma abtin.
-Scumpule..sunt Alex, dar poti sa te adresezi cu porecla , Rek.
Spun scurt, sarutandu-l scurt pe buze. Suna a dracului de ciudat. Sa ma prezint dupa ce facusem pas atat de important pentru mine.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:34 pm

Ii raspund scurt la sarut,avand puterea de a ma desprinde de el.Nu de alta,adoram sa fiu imbratisat de el insa nu vroiam sa trec si la urmatorul pas,nu atat de repede.Imi iau un timp ca sa-mi reglez respiratia,degrandu-mi vocea
-Shigo,incantat
Spun tinandu-mi mainile la spate,luand atitudinea copilaroasa si inocenta,zambindu-i larg,tinandu-mi ochii inchisi.Alex zicea?Draguti nume,i se potrivea
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:39 pm

Zambesc, dand negativ din cap. Incepusem sa ma obisnuiesc cu firea lui ciudata. Imi duc mana pe capul sau, pastrandu-mi ranjetul pe fata:
-Shigo..
Ii repet numele, ducandu-mi un deget sub barbie. Numai auzisem prin zona de acest nume,Oricum, eram de-a dreptul in extaz ca parintii mei ma izolase aici. Nu ca as fi fost de acord la inceput. Oricum ei nici intr-o groapa nu aveau cum sa ma opreasca din actiuniule mele.
-Stii? Normal ar fi sa iti spun ca t-t-te.. iu..
Incerc sa spun, fiind sigur ca pustiu merita mai mult decat simple balbaieli.
-T-te.. iub..aaa..esc!
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:42 pm

Imi deschid ochii privindu-l atent.Ce tot incerca sa spuna acolo?Il ascultam atent,silabisand in minte,odata cu el,cuvintele ce vroia sa le rosteasca,intelegand apoi ce vroia sa spuna.Chicotesc amuzat,bucurandu-ma ca vroia sa-mi spuna ca ma iubeste.Topai fericit,imbratisandu-l strans
-Si eu te iubesc Rek!!
Spun razand copilaresc,scotand limba jucaus afara.Macar isi dadea silinta sa pronunte,fiind cam greu observ
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 6:14 pm

Chicotesc imediat ce ii simt mainile in jurul propriului corp, afisand zambetul atat de specific mie. Era de-a dreptul o fiinta unica. Numai intalnisem pe niciunu'atat de mandru sa se comporte ca un copil... Ciudat, dar adorabil. Imi duc mainile in jurul taliei sale, lasandu-mi barbia pe crestetul capului sau. Se pare ca si aici ne diferentiam. El nu ca isi putea accepta cu usurinta sentimentele ci putea la fel de usor sa rosteasca fraza aia...fata de morocanosul de mine.Il sarut scurt pe cap, strangandu-l mai tare. Oricat incercasem sa imi impun sa nu ma mai aventurez intr-o relatie, dorinta nu era la fel de puternica fata de sentimente. Trag aer in piept, soptindu-i un scurt "te iubesc"la ureche, de data asta reusind sa scap de balbaielile stresante
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 6:42 pm

Am marit ochii cand l-am auzit.O spusese,si fara sa se balbaie.Mi-am indreptat privirea spre el,marind involuntar ochii.I-am zambit larg,simtind cum in ima crestea in mine.Numai de-ar sti el cat putea insemna pentru mine,mai ales intr-un timp atat de scurt.Mi-ama scuns chipul la pieptul lui,zontinuand sa zambesc ca un aiurit,imbatat cu parfumul lui
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 6:50 pm

Imi pastrez zambetul larg pe fata, strangandu-l tare in brate. Era de-a dreptul un moment zeiesc pentru mine. in sfarsit il puteam simti langa mine fara vreo ezitare sau vreun sentiment de teama.Adoram fiecare reactie a pustiului, fiecare miscare... Era unica in felul ei, numai el reusind sa faca astfel de lucruri. Un copil in trup de matur. Prima oara cand ajunsesem la aceasta zicala.Ma simteam pentru prima oara intr-o lume total paralele cu cea cu care fusesem obisnuit, lucru ce mi se parea de-a dreptul ciudat
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 6:54 pm

In cele din urma i-am dat drumul,simtind cum ramaneam fara aer.Privesc spre rajituri,strambandu-ma usor.Cred ca deja se racisera ins anu-l puteam obliga sa manance ins aputeam incerca ceva in legatura cu tigarile
-Ce-ar fi sa incerci sa raresti tigarile?Nu-mi place deloc sa simt gustul lor cand ma saruti
Spun privindu-l cu ochi mari,rugatori,ca un catelus milog
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:17 pm

Ah! Ce ghinion avea bietu' pusti.Cel mai mult uram expresia cainelui ala plouat,niciodata nefactundu-si efect asupra mea. Ceea ce unii au reusit a fost sa ma enerveze si nimic mai mult. Dau negativ din cap, sustinandu-mi parerea:
-In niciun caz!
Spun, inghitind sec. Nu percepeam viata fara la fel de multe tigari. Ele ma calmau, reusind sa devina un antidot important pentru mine.
-Promit sa imi cumpar guma de acum dar la tigari nu renunt...
Mormai, privindu-l si afisand un zambet slab.Cum puta sa imi ceara asta? Era cea mai dificila cerinta auzita vreodata..
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:29 pm

Oftez adanc,renuntan intr-un final la chestia asta.Ma asez dezamagit pe canapea,strangandu-mi genunchii la piept,punandu-mi barbia pe ei
-Sper sa-ti cumperi guma...
Spun mai mult soptit.Uram gustul ala,urma din sufletul mirosul si gandul ca isi distrugea plamanii pentru un nenorocit de fum bun de nimic
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:33 pm

Ah! Avea prea multe pretentii din partea mea. Cum naiba sa renunt la toate intr-o secunda? Incercasem sa ma schimb dar vad ca nu reuseam, sau pustiul nu vedea diferentele pentru ca nu ma cunostea de mult. Las tigara de acum stinsa pe marginea scrumierii, scotandu-mi o alta din pachet. Ce vina aveam ca ma obisnuisem atat de prost? Pasesc spre sertar,scotandu-mi stramband din buze bomboanele cu gust de menta.Le privesc pret de cateva secunde, trantindu-le la loc.Ma trantesc pe fotoliu, punandu-mi ambele picioare pe masuta, oftand.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:37 pm

Il urmaresc atent cu privirea,avand o expresie calma.Proste obiceiuri mai avea,mai ales partea cu pusul picioarelor pe masa.In regula,diferentele dintre noi erau enorme dar asta nu insemna ca nu continuam sa-l iubesc,ba chair il iubeam enorm.Imi scot telefonul din buzunar,vazand cate mesaje aveam de la David.Chicotesc amuzant,inrosindu-ma slab in obraji,incepand sa-i raspund la mesaje
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:41 pm

Ha? Ce mai avea acum? Il privesc incruntat, nedorind sa dau mare atentie asupra acestui lucru.Alt defect de-al meu este firea posesiva pe care o detineam si bineinteles geloasa. Oftez, continuand sa fumez:
-Ce e?
Intreb , afisand un zambet slab, privindu-l printre gene. Imi las picioarele jos, stingandu-mi tigara de scrumiera.De ce se inrosise iar?Ce nu stiam..?Of! Prea multa durere de cap! Ma complicasem degeaba..probabil. Oricum daca ar fi un pur joc, asta e. Nimanui nu ii strica un joc,cu toate ca ajunsesem sa pun sentimente mai rau ca prostu
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:45 pm

AM marit ochi cand l-am vazut ca cazuse.Ma ridic repede de pe canapea,apucand foaia.O pun sub scrumiera ca sa nu o mai ia vantul,fara sa o citesc sau sa ma uit la ea.Ma apropii de Rek,ajutandu-l sa se ridice
-Esti bine?
Intreb privindu-l ingrijorat.Speram ca nu se lovise in caderea lui
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:51 pm

...ah? Dau pozitiv din cap, asezandu-ma din nou pe fotoliu, nedorind ajutorul nimanui, nici macar ar pustiului.Eram a naibii de orgolios.
-Si.. ia spune.Cine e responsabil pentru nuanta rosiatica din obraji?
Intre, incercnd sa par indiferent, citindu-se usor ingrijorarea din propria voce.Pana si eu imi dadeam seama de asta, apai el. Stramb din buze, tragand puternic aaer in piept. Ma ridic lasandu-mi corpul aplecat, privindu-l in ochi. Era asa de scump..insa ce ascundea de mine?Oare avea sa imi zica...?
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:54 pm

Ma indepartez putin de el cand observ ca-mi refuzase ajutorul.Privesc trist in jos pentru o clipa,intorcandu-ma la locul meu.Asa era el,nu aveam de ce sa ma supar.Parca m-am obisnuit deja cu asta.APuc telefonul,auzindu-i intrebarea,privindu-l confuz.Era cumva ingrijorat sau mi se parea mie
-E David,patronul cabanei.Imi e prieten bun,mai mult ''tata'' daca pot spune asa.M-a cautat si mi-a trimis mesaje ciudate de genul ''scuza-ma,cred ca te-am intrerupt din partida'' si ''macar a fost bun tipul?''
Spun chicotind usor,privind ecranul telefonului
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Dec 18, 2010 2:29 pm

Pentru moment ma simteam a nabii de gelos, imediat ce ii aud numele persoanei bineinteles. Hotarat sa nu fac o scenna aiurea, il ascultand in continuare, rasufland usurat. Zambesc slab, cautandu-mi pachetul de tigari. Tocmai trecusem printr-un soc, ce naiba? Cum sa nu fumez dupa o eroare ca asta? Imi duc jenat mana dupa gat, incercand sa numai fiu atat de impulsiv:
-Si.. ce ai de gand sa ii rapunzi?
Intreb amuzat, ridicand o spranceana. Stau cateva clipe cat sa gasesc pachetul de Kent, ridicandu-ma apoi. Ajunsem la un moment dat sa fumez diferite marci, dar am renuntat la ele axandu-ma doar pe Kent si Dunhill. Pasesc spre pusti, lasandu-mi corpul aplecat, luandu-i usor telefonul si punandu-i-l langa el. Nu cred ca vroiam retineri din astea. Imi duc mana sub barbia sa, gadilandu-l usor. Nu durase mult, ca imi si apropii buzele de ale sale.Eram sigur ca pustiu avea sa indura ceva cu mine, mai ales din cauza personalitatii
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Dec 18, 2010 2:33 pm

Imi tineam privirea fix in telefon,chicotind din cand in cand.Imi dadea tot felul de mesaje ciudate si,cand o sa-l mai vad,cu siguranta aveam sa ii arat eu lui ''partide salbatice''.Auzindu-i intrebarea baiatului,ma gandeam cum sa ii raspund.Adica i-am trimis tot felul de mesaje pana acum
-I-am spus ca nu sunt in nici o partida si ca nici nu vreau sa aud de asta
Spun dand usor din umeri,luat prin surprindere atunci cand m-am trezit fara telefon.Maresc putin ochii,dand sa-l apuc insa era prea tarziu.Il privesc intrebator pe baiat,chicotind amuzat cand ma gadila.Imi inchid scurt ochii,cuprinzandu-i buzele intr-un sarut,asa cum dorise
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Dec 18, 2010 2:40 pm

Cu siguranta nu aveam de gand sa dau uitarii mesajele astea. Aveam sa ma interesez si de David asta, bineinteles fara ca pustiu sa stie. Altfel m-ar fi crezut sigur un maniac sau mai stiu eu ce.. Oricum, ceea ce simteam nevoia sa fac era doar sa stau aproape de pusti cat mai apuc, normal. Imi las mana pe abdomenul sau, strecurandu-mi limba printre buzele sale si um era de asteptat, pierce-ul ii dadea aerul ciudat de care aveam nevoie. Nu ca mi-l facusem numai pentru asta, ci pura dorinta. Eram genu'de incapatanat care isi duce planurile pana la bun sfarsit. Cu siguranta numai conta asta acum. Avem de gand sa imi duc asa zisa cautare pana la bun sfarsit. Simteam nevoia de a-l intelege pe pusti, cu toate ca nu reuseam. Incercam sa imi ajustez putin caracterul si asta fiind un lucru imposibil pentru mine.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Dec 18, 2010 2:43 pm

Imi tin mainile pe umerii lui,tresarind cand ii simt mana rece pe abdomenul meu.Ce naiba,era cumva mort si nu stiam eu?Imi desprind buzele facandu-i loc limbii lui,incepand sa ma joc cu ea,dand imediat ce acel pierce rece,putin incomod.Daca nu ar fi oferit o placere in plus sarutului cred ca as fi fost in stare sa i-l smulg cu tot cu limba.Insa,daca ma gandeam mai bine,demult timp vroiam si eu asa ceva.Oare daca l-as fi rugat sa-mi faca si mie unul mi-ar fi facut?Oricum,fusesem putin mirat de felul cum a reactionat cand a auzit de David,gandindu-ma daca nu era oare deja gelos.Doamne,si cand ma gandesc ca David are gura mare stiam deja ce am de facut:sa-l tin departe de Rek
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Dec 18, 2010 2:52 pm

Eram, de-a dreptul mirat ca nu imi tinea iar morala in legatura cu fumul de tigara.. ori inca nu ii dadusem sansa de a o face? Oricum, nici nu aveam de gand sa i-o dau. Nu imi placea sa imi dea cineva lectii de viata sau de comportament. Mdeah. Pustiu cu siguranta avea sa regrete ca se aventurase cu un tip ca mine. Oricum, sa nu spuna ca nu i-am dat sansa sa plece si sa nu se mai intoarca, pentru ca nu ar fi adevarat.Imi trec mana libera prin parul sau, avand de gand sa imi las amprenta pe trupul pustiului. Cred ca pe toti avuti pana acum i-am insemnat in stilul meu. Bineinteles in diferite moduri unele placute altele detestabile, dar in acelasi loc. Mai prelungesc sarutul pret de cateva secunde, muscandu-i usor buza si lasandu-mi iar chipul la nivelul gatului sau. Imi trec fugitiv buzele, inchizandu-mi scurt ochii. Bineinteles, el fiind printre favoriti nu aveam de gand sa apelez la un mod dureros ca a celorlaltora. Nu aveam de gand sa ii bag niciun obiect ascutit in gat, sa il zgarii sau sa folosesc la ceva fierbinte.Il musc, lasandu-mi caninii ascutiti sa ii strapunga putin pielea, sugandu-i-o pret de cateva secunde. Noroc ca ma nascusem cu astfel de dinti!
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Dec 18, 2010 2:57 pm

Adoram felul in care ma saruta,facandu-mi corpul sa se incalzeasca si sa raspunda intr-un mod de-a dreptul ciudat.Imi azueam telefonul sunand in disperare,mai mult vibrand fiind dat pe vibratii.Cu siguranta era David cautandu-ma ca un disperat.Daca stateam sa ma gandesc mai bine,azi era ziua in care se intorcea din calatoria de afaceri.Aolo,si eu nici macar nu ma pregatisem!!Ce sa mai zic si de curatenie si mancare?!Gandurile mi-au fost spulberate in momentul cand i-am simtit buzele pe gatul meu,avand o presimtire deloc placuta in legatura cu asta.Cand ma musca,scot un tipat ascutit,marindu-mi ochii.Acum vroia sa ma si omoare?
-Oi!!!Ce tot faci??
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Dec 18, 2010 3:06 pm

Tipatul sau nu se compara cu cele auzite de pana acum. Asta am asigura ca nu trecuse prin dureri atat de insuportabile ca ceilalti.Inca ma mai mir ca dupa ce lasasem semn pe corp aia continuau sa ma caute ca disperatii. Imi trec limba scurt peste locul muscat, observandu-i gatul ce i se inrosea cosiderabil. Imi pun mana peste locul muscat , inchizandu-mi scurt ochii.
-Te iubesc
Ii spun fiind sigur ca fapta mea va rezulta consecinte. Bune sau rele, ce mai conta? Eram in deplin entuziasm sa ii stiu trupul pustiului cu un semn facut de mine. Cu siguranta asa am asiguram ca a fost al meu si cine stie? Poate va continua sa fie.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Dec 18, 2010 3:14 pm

-Offf...daca asa vei rezolva mereu lucrurile atunci si eu te iubesc maxim
Spun masandu-mi locul muscat,simtindu-i urmele de la dinti.Nu avea sa fie o privesliste prea frumoasa mai ales ca eu purtam doar tricouri iar gatul imi era tot timpul descoperit.Observand ca telefonul inca vibra ca un disperat,apuc repede de el,ridicandu-ma grabit de jos
-Scuze,trebuie sa-i raspund!
Spun parasind imediat camera.Inchid usa in locul meu,stand rezemat de peretele de langa ea,raspunzand
-Da,ce e?!ma rastesc eu la David,enrvant
D:da tu nu mai sti sa raspunzi?
-Aveam treaba ce naiba.Nu ti-ai dat si tu seama?
D:Ba da,si de-asta te sunam intr-una.spuse el cu un chicotit malefic
-Pfff,raule...ce e?
D:Mai am o ora si ajung asa ca nu uita sa ma astepti,si sti tu cum
-Mama te asteapta gol si gata de sex!!
Tip la el enervat,inchizandu-i telefonul.Eram complet rosu in obraji,mormaind cateva injuraturi
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 6 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]
Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Cabana :: Bucataria-
Mergi direct la: