Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 7:35 pm

Vazand ca refuzase, imi pastrez zambetul, asteptandu-ma la asta. Cu toate astea, ma stiam si nu aveam de gand sa imi las un capriciu neindeplinit, oricand ar trebui sa pun in "joc". Bineinteles, n-as fi nici un nebun mental sa omor pe cineva doar pentru a sta langa trupul sau. Brrr! Oftez, ridicandu-ma de pe fotoliu, lasandu-mi tigara pe jumatate pe masuta, pasind spre el. Nu imi pasa ce avea de spus sau de raspunsul lui. Daca asta imi doream, normal ca nu ii ascultam parerea. Imi las corpul aplecat, ducandu-mi iar mana pe barbia sa, lasandu-mi genunchiu pe asa zisa comoara a sa. Imi apropii de chipul, sarutandu-l stiind ca facusem destul ca sa il avertizez, cu toate ca nu ii dadusem ocazia de a ma refuza.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 7:40 pm

Inghit in sec cand ii vad zambetul de pe buze.Doamne,asta nu era deloc bine,avea o presimtire.Ma lipesc de tot cu spatele de canapea cand vad ca se apropia de mine,tinandu-mi mainile la piept ca sa formez un fel de bariera intre noi.Am strans din ochi cand ii simt genunchiul pe barbatia mea,fiind un sentiment tare ciudat.Imi ridic capul involuntar,marind ochii cand ma saturase.Bine,asta chair nu era in regula!Imi pun mainile pe umerii lui,incercand sa-l imping insa degeaba la ce forta aveam eu
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 7:45 pm

Simtindu-i din nou aroma dulce a buzelor sale, imi inchid ochii accentuand sarutul, bineinteles nici profitand de slabiciunea sa. Cu toate ca puteam domina in orice moment, nu aveam de gand sa ma folosesc de asta. Apas usor cu genunchiul, dezlipindu-mi buzele de ale lui:
-Ma lasi si te sarut?
Intreb amuzat de propria intrebare, inclinandu-mi capul intr-o parte asteptand raspunsul. Ce-i drept imi satirfacusem destul dorinta fara voita lui si nu aveam de gand sa continui daca nici acum nu imi dadea consimtamantul sau. Nu vroiam sa imping lucrurile la extrem, ajungand sa regret dupa. Aveam tot timpul sa fac ceea ce imi propun, bineinteles in caz ca nu ma lasa nici de data asta sa il sarut


Ultima editare efectuata de catre Alex Mckee in Joi Dec 16, 2010 7:53 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 7:50 pm

Mi-am dezlipit buzele de ale lui,muscand-o pe cea inferioara cand tot imi apasa mandria.M-am inrosit groaznic in obraji,evitandu-i privirea.Ma simteam ciudat,imi placea,nu puteam nega si nici nu ma mai temeam de el ca in seara precedenta .Oare era bine sa-l las?Imi doream sa-i mai simt odata caldura buzelor ce-mi facea inima sa tresare,chiar imi doream.Il privesc scurt,dand afirmativ din cap,negasindu-mi cuvintele sa-i raspund
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 7:59 pm

Observandu-i obrajii ce prinsese o nuanta de rosu deschis, ranjetul mi se largise. Probabil exagerasem putin cu genunchiul, dar nu chiar atat de mult, nu? Vazand ca pustiu imi daduse in sfarsit consimtamantul sau. Ce-i drept ma mirase pe moment, dar nu aveam timp sa expun si acest timp. Trebuia sa profit de ocazie, altfel era cel mai probabil ca el sa dea inapoi. Imi apropii iar buzele de ale sale, accentuandu-l. Imi strec limba printre buzele sale, cu toate ca inca aveam pierce-ul in ea.Imi las mana de pe barbia sa, ducandu-mi dupa gatul acestuia, incercand sa imi satisfac capriciul pentru a ma lasa dracului dorinta asta odata. Cu toate ca eu credeam ca aest sarut va sfarsi totul, pustiul imi trezise sentimente de-a dreptul profunde si aiurea fara a-mi da seama pe moment
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 8:27 pm

AM inghitit in sec,lasandu-ma sarutat.Imi tineam ochii inchisi incercand sa-mi controlez bataile inimii inainte de a nu o lua la fuga.Imi desprind buzele facandu-i loc limbii lui,lasandu-l pe el sa faca toata treaba caci mie imi era groaznic de rusine.Macar acum isi luase mana de pe mandria mea fiind ceva mai bine.Imi tin mainile pe umerii lui,savurand acel sarut divin insa cu gust de tigari.Bleahhh...
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 8:34 pm

Eram sigur ca inca mai aveam gustul de tigara ce pustiu il displacea. Cu toate astea, nici ca avea de gand sa ma retrag. In speranta ca ii voi gasi macar o slabiciune a corpului sau, rup sarutul, bineinteles nu inainte de a-i musca buza inferioara. Imi trec fugitiv degetele peste pielea de la nivelul gatului sau, muscandu-i lobul urechii, asigurandu-ma ca nu ii voi lasa semn. Cobor cu buzele spre obrazul sau, strecurandu-mi mana pe sub bluza lui, pastrandu-mi zambetul de pe fata. Brusc imi schimb traiectoria, lasanddungi de saliva pe gatul sau, cealalta parte fiind ocupata tot de propria mana
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 10:20 pm

Imi deschid putin ochii,privind in fata pierdut.Imi simteam corpul cum tremura sub atingerile lui,tresarind de fiecare data cand trecea la o alta zona.Mi-am muscat buza inferioara,scotand un geamat bine definit cand a trecut asupra gatului meu,urmat de un altul cand a inceput sa-mi lase acele dare de saliva pe el.M-am impins cat de mult am putut in canapea,trangand intre pumnii mei materialul ce-i acopereau umerii
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 11:24 pm

Studiindu-i atent fiecare miscare, avusem parte de o mica surpriza. Gatul sa fie slabiciunea lui?Ridic o spranceana, muscandu-mi usor buza inferioara. Ce simteam cu adevarat? Capriciu, simple idei..dorinte?.. Nu aveam de gand sa las gandurile sa mise imbulzeasca in acest moment, continuandu-mi fiecare actiune in parte.Adoram sa ii simt corpul tremurand sub propriile atingeri. Imi miscam fugitiv degetele pe abdomenul sau, revenind la buzele sale. Imi trec limba peste, ele inchizandu-mi ochii.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 11:27 pm

Inghit in sec,incepand sa ma simt de-a dreptul ciduat.Nu erma dezgustat ca in seara aia,nici vorba,ba chiar imi placea.Imi simtema corpul cum se infierbanta,cerand din ce in ce mai mult.Imi trec mainile prin parul lui,cuprinzandu-i buzele intr-un nou sarut,de data inceput de mine,spre uimirea mea
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 1:11 am

Puteam simti cum termperatura copului sau crestea treptat, lucru ce nu il intelegeam. Cum se infiervanda asa usor? Imi duc mana pe obrazul sau, adancind sarutul dupa cum aveam si intentia. Imi strecor limba printre buzele sale, dorind doar sa il simt aproape de mine. Nu vroiam sa il supun unei noi traume.Ii sug usor buza inferioara, savurand fiecar secunda cu pustiu langa mine.Imi inchid ochii, convingandu-ma ca si el avea nevoie de acest sarut,poate nu la fel ca mie,dar aproape... Tot ce e posibil. Pierce-ul dadea un nou contur sarutului, lasand toata sarcina mea asupra lui.Imi duc si mana libera pe celalalt obraz al pustiului, nefiind sigur de propriile sentimente. Avansasem atat de mult de la o simpla "investigatie"?
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 10:42 am

Incepusem s arespir din ce in ce mai greu,sentimentul acela de placere coplesindu-ma.Nu eram deloc expert in chestiile astea,o facusem doar odata si atunci cand fusesem violat,iar de-atunci am evitat cat de mult am putut orice relatie.Ma joc cu suvitele rebele din parul acestuia,perce-ul dand o senzatie ciudata sarutului.Era prima data cand dadeam peste asa si ceva si deja imi era teama ca ma indragostisem
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 3:33 pm

Dupa cum aveam prostul obicei,imi trec limba peste buzele sale,sfarsind brusc sarutul. Il privesc curios pret de cateva secunde, continuand sa imi trec fugitiv degetele peste abdomenul sau. Nu intelegeam de ce de data asta accepta.Care e lucru ce difera de prima oara? Frica?.. Oricum, nu aveam niciun chef sa imi pun mintea la contributie pentru a-mi raspunde singur. Probabil si corpul pustiului reactiona ca si al meu, pur si simplu.. Zambesc slab, lasandu-mi caninii albi si ascutiti la vedere:
-Esti un scump.
Spun, ducandu-mi intre timp, mana libera pe obrazul sau
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 3:37 pm

Imi deschid ochii cand sarutul se sfarsise,privindu-l rusinat pe baiat.Facusem asta desii nici macar numele nu i-l stiam.Ma simteam stanjenit insa merita.Acele clipe dulci insa totusi ce aveau si un gust de tigara,mi-a facut corpul sa reactioneze in cel mai ciudat mod posibil.Complet rosu in obraji,ii evit privirea caci cu fiecare clipa in care il priveam cu atat imi dadeam seama ca ma indragostisem de el si nu vroiam ca el sa afle asta,m-ar fi considerat un ciudat mai mult decat sunt si m-ar fi respins iar asta ar fi durut
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 3:43 pm

Ridic usor o spranceana, lasandu-mi mana libera sa coboare pana sub barbia sa, indreptandu-i fata spre mine. Ranjesc larg, reusind sa observ nuanta de rosu' din obraji. De ce se rosise asa?
-Ce e?
Intreb, continuand sa imi trec degetele peste abdomenul sau, lasandu-mi chipul la nivelul gatului lui, sarutandu-l scurt. Ce avea de era asa rosu'? Nu ii facusem nimic , cu atat mai putin excitant. Imi musc buza inferioara, privindu-i ochii a caror stapan se pare ca ori se temea mai rau de mine ori incepea sa ii placa jocul.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 3:46 pm

Imi indrept privirea spre el,inghitind in sec cand ma saruta pe agt.Cum puteam sa o iau,sa ii spun ca nu o facusem decat odata si ca habar n-aveam cum veneau chestiile astea.Cum sa ii spun adevarul,ca incepusem sa tin la el si mi-era teama sa-l pierd.Corpul meu se infierbanta din ce in ce mai mult,simtind o presiune acolo jos,la mandria mea,blugii incepand sa fie incomozi.Numai asta nu-mi trebuia acum
-Eu...um...
Nu,chiar nu aveam curajul sa-i spun,imi era teama de o respingere,imi era teama ca n-am sa-l mai vad
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 3:51 pm

Ii puteam simti muschii incordati, nestiind motivul. Ce era cu el? Si pe langa asta se mai si balbaia? .. Ah! Chiar nu reuseam sa il inteleg. Cu toate ca incercam nici ca reuseam.
-Ce e? Spune
Ii zic in cele din urma, sperand ca va gasi curajul de o spune. Din simple balbaieli nu puteam trage concluzii. Puteau fi gresite sau corecte. de asta preferam sa nu ma aventurez cum aveam prostul obicei. Il mai sarut scurt pe gat, trecandu-mi si limba in scurt timp. bineinteles in tot acest timp eram incruntat, incercand sa imi dau seama ce vroia pustiu sa zica dar nu reusea
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 3:54 pm

Mi-am muscat buza inferioara cand incepuse iar sa-mi acapareze gatul.Gemete usoare umpleau linistea camerei,facandu-ma sa tresar usor sub atingerile lui.Gata,nu mai suportam,odata si-odata trebuia sa afle!
-Eu...am facut-o doar odata,nu stiu cum sa ma comport,nu stiu ce sa fac si incep sa tin la tine,mult chiar,si-mi e frica c ate voi pierde,ca ma vei considera si tu doar un pusti ciudat....
Spun fara intrerupere,repede,rasufland greu caci vorbisem prea repede.Il privesc ezitat,asteptandu-ma imediat la un raset batjocoritor
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 3:58 pm

Asta era tot? Zambetul imi disparuse de pe fata, oftand scurt. Chiar avea impresia asta? Ma ridic, scotandu-mi o alta tigara din pachet, savurand orice clipa cu fumul in gura.
-Ai inceput sa tii la mine?
Il intreb, incercand sa il tachinez. Eu nici nu stiam ce mai simteam. Spre deosebire de pusti eu nu mi-am acceptat niciodata sentimentele, mai ales sa le impartasesc. Asta devenise un obicei pentru mine si imi era extrem de dificil sa il schimb. Nu rostisem niciodata fraza "te iubesc", pur si simplu nereusind acest lucru oricat de mult as fi incercat.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:02 pm

Eram sigur ca asa avea sa se intample.Mi-am lasat trist privirea-n jos,strangandu-mi manile la piept.Tonul lui indiferent ma rane ains afusesem pregatit de asta.Cine ar putea tine la un pusti ca mine mai ales ca eram amandoi baieti?Ce fusese in capul meu?Mai prost de-atat oare puteam fi?Ma abtin sa nu plang,buza inferioara tremurandu-mi usor.Ce rost mai avea sa-i raspund?Nici unul...
-Eu..trebuie sa plec..
Spun fugitiv,ridicandu-ma repedede pe canapea,dand sa fug din camera
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:07 pm

Se pare ca pustiu puse accent pe fiecare cuvant, oricat de mult as fi incercat sa ma mint nici eu nu reusind. Ma simteam de-a dreptul aiurea cu toate ca realizam ca acest lucru era cu mul mai bine pentru el. Nici nu stia cine sunt, cu ce ma ocup, ce viata am avut si am sau in ce se aventura. Il privesc cu coltul ochiului cand se ridica de pe canapea, corpul reactionandu-mi involuntar si prizandu-l iar de incheietura mainii. Daca facusem deja asta, nu puteam da inapoi. Ce spunea de-acum..,. ca ma joc cu mintea lui. Expresia malefica imi revenise pe fata, normai expresie fortata de data asta.
-Iti dau sansa sa ma convingi ca meriti sa ma aventurez cu tine.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:10 pm

M-am oprit in loc,intrcandu-ma supris cu fata la el.Mi-am marit ochii cand i-am vazut expresia fetei,gandindu-ma daca ar fi intelept sa stau sa o iau la fuga de-acum.Nu,nu avema sa fug,tineam la el si...fusese singurul care ma ajutase.Viata era un joc iar eu eram pionul ei,de ce sa nu fac eu prima mutare inaintea ei?.Imi las privirea in jos simtindu-mi inima cum batea ca o nebuna.Cum aveam sa il conving?Nici macar nu stiam ce trebuie sa faci cand iubeai pe cineva,el era primul pentru care simteam asta.Doamne,deja ma durea capul
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:15 pm

Cu siguranta aveam sa fiu teribil de rau cu pustiu, dar vroiam doar sa il obisnuiesc. Daca nu facea fata nici unei aparente respingeri apai ce pretentii mai avea de la viata? Ii dau drumul la mana, continuandu-mi tigara afisand o expresie extrem de plictisita. Asteptam un simplu motiv care sa lamureasca lucrurile si propriile sentimente.Ah la dracu'! Cu el era a naibii de diferit. Ritmul respiratiei devena tot mai ingreunat, ducandu-mi mana sub barbia sa:
-Si eu tin la tine pustiule.
Spun, stramband din buze, lasandu-mi iar chipul aplecat astfel incat sa ii simt din nou aroma dulce a buzelor lui
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:18 pm

Il privesc atent sorbindu-l din priviri.Ochi-mi mari,sclipitori parca il tragea spre neantul lor,un abis care astepta sa fie umplut.Zambesc slab cand aud ca si el tinea la mine,imbratisandu-l strans.Imi inchid ochii,oferindu-i un sarut pasional,cat ma pricepeam si eu la asta.Imi desprind buzle pentru ai face loc limbii lui,strangand intre pumni materialul ce-i acoperea spatele
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:24 pm

Imi duc mana printre firele parului sau, tragandu-i usor capul pe spate, nevrand sa ma limitez la buzele sale. Adoram sa il vad atat de vulnerabil! Era cu mult mai bine!Il sarut pe gat,prinzandu-i usor pielea cu proprii dinti. Imi trec imediat limba peste portiunea muscata, inghitind sec. Nu vroiam sa ii dau impresia gresita, ca vreau sa profit de slabiciunea lui ca sa il am numai pentru mine. Intr-adevar eram o fire posesiva, dar nu doream sa ma ating de pusti.. nu momentan. Imi duc mainile in jurul taliei sale, fiind constient acum de orientarea sa sexuala. Cu toate ce nu aveam de gand sa incep de-acum sa spun acea fraza atat de greu de pronumtat, eram constient ca si eu ajunsesem sa il iubesc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]
Sus 
Pagina 5 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Cabana :: Bucataria-
Mergi direct la: