Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:24 pm

D:N-am ce sa-ti dovedesc eu tie nimic ma.Am avut grija de el de cand a ramas naibii orfan si tu crezi ca nu-mi apartine?AM bagat atatia bani in el ca sa ce?Sa fuga cu altul?Ma crezi prost sau ce Shigo?Vino dracu incoa!
Tipa la mine apucandu-ma de brat strangandu-ma cu putere.Ma tragea spre el,iar eu cum eram lipsit de putere n-am avut incotro decat sa-l urmez
-David,lasa-ma!Da-mi drumul!
Ma impotrivesc eu incercand sa-l fac sa-mi dea drumul la mana.Ma durea groaznic,parca vrand sa-mi rupa bratul
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:31 pm

Orfan?Dar ..ah!Prea multe complicatii.Nici ca mai puteam intelege ceva.Clar numai aveam sa beau in viata mea!
-Daca asa sta treaba,inseamna ca si eu ti-l pot cumpara.Nu?Cat vrei?
Intreb, prinzandu-l pe pusti de celalalt brat insa avand grija sa nu il ranesc.Numai asta imi lipsea..sa il ranesc.
-Si nu te sfii. Am bani.Totul pentru pusti.
Spun,sperand ca va accepta.Nu eram in conditia necesara sa ma bat.Echilibrul il pierdeam treptat, sa numai zic si de ideile ce se imbulzeau in propria minte
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:35 pm

M-am oprit in loc cand Alex m-a prins de mana.Mi-am indreptat privirea spre el,nemaiintelegand nimic.Eram de-a dreptul confuz plus ca,mana de care ma tinea David era si cea cu accidentul de bucatarie,si ma durea groaznic
D:Ti-am zis sa nu te bagi!Du-te dracu si cauta-ti alta jucarie de sex.Asta e a mea
Auzind ce spusese David,imi las privirea-n jos,trist la culme.Il crezusem prieten,ba mai mult,il considerasem ca pe tatal meu iar acum ca spunea acele lucruri ma ranea groaznic.Jucarie?Eram o jucarie pentru el?Dupa toate lucrurile pe care le-am facut pentru el eram doar atat?Nu,traiam un cosmar,da,un cosmar,si aveam sa ma trezesc din secunda in secunda
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:42 pm

Se pare ca proverbul "nu totul se cumpara cu bani" era adevarat,oricat incercam sa imi impun contrariul.Speram sa nu fiu nevoit sa recurg la alte modalitati dar nici ca reuseam.Gandeam ca prostu' parca asteptand ca altcineva sa se bage pentru mine.Dau negativ din cap, dandu-i drumul pustiului.Aveam mici ezitari in privinta lucrurilor pe care aveam sa le fac.Oricum putin suspans pentru pusti nu strica.Isi batuse joc de mine si poate ca merita sa il las cu ala acolo. Dau negativ din cap, scotandu-mi cutitasu' meu scump ce il purtam oriunde.Nu il mai patasem niciodata cu sange si nici nu vroiam ca acesta sa fie inceput.Oricum, altceva nici ca gaseam mai eficient
-Ti-am zis sa ii dai drumul marionetei propriilor tale ganduri. Si numai insist cu asa.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:46 pm

Cand Alex mi-a dat drumul,David m-a tras puternic spre el simtind cum rana deja incepuse sa-mi sangereze.Nu...asta nu era adevarat.Doar nu avea sa ma lase in mainile lui.Mi-am indreptat privirea spre el,marind ochii speriat cand am vazut acel cutit in mana lui.Ce avea de gand?Doamne,vai de mine,doar nu cumva vroia sa-l si foloseasca?!
D:Oi...amice...hai sa terminam cu glumele bine?Lasa cutitul de-o parte si uite,ti-l dau pe Shigo.Bine?
Aproape ca uitasem ca David era ingrojit de astfel de lucruri cand fusese injunghiat si aproape ca era pe moarte.Imi da imediat drumul,dandu-se cativa pasi in spate.Fug spre Alex,imbratisandu-l strans,ascunzandu-mi chipul alb la pieptul lui
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:51 pm

Ha? Se speria de ala un mic cutit? Se pare ca nu numai Shigo era ciudat .Dau indiferent din umeri inchizandu-mi scurt ochii. Simtindu-l din nou aproape, ma linistisem:
-Cand ma intorc nu vreau sa te mai vad. Imi provoci greata.
II spun, luandu-l pe pusti intentionat de mana ranita. Ies din camera sa, pasind spre propria incapere.Deschid usa, intrand inauntru.Imediat dupa, ii dau drumul pustiului, dandu-i posibilitatea de a face ce dorea el. Nu-mi mai pasa de nimic acum ca il stiam in siguranta.Cu toate ca trupul meu tanjea dupa inca o imbratisare din partea lui Shigo,m-am abtinut,fiind sigur ca mi-as putea tine sentimentele in frau.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:56 pm

AM strans usor din ochi cand ma prinsese de mana ranita ins anu am spus nimic.L-am urmat groaznic de fericit ca aveam sa scap de David,ca nu fusesem violat inca o data.Intrand in camera baiatului,inchid usa dupa mine.Mi-am lipit spatele de ea,alunecand pana jos,stand in sezut.Corpul inca imi tremura convulsiv iar capul ma durea de la atata plans.Mi-am privit mana ce continua sa snagere,inghitind in sec.Ce sa-i spun,cum sa-i multuesc pentru ca ma salvase?Inca mai era suparat pe mine,stiam asta si-mi era teama ca-l voi pierde definitiv
-Eu...multumesc pentru ca m-ai salvat.Daca nu ai fi fost tu cu siguranta m-ar fi violat
Spun cu o voce ragusita incercand sa-mi fac mai mult curaj
-D..de ce ma eviti?Cu ce te-am suparat?
Vroiam sa lamuresc odata si-odata chestia asta,aici si chiar acum caci indiferenta lui ma durea groaznic
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:16 pm

Pasesc spre dulap, scotandu-mi un alt telefon.Noroc ca aveam obiceiul de a-mi lua un telefon de rezerva cu tot cu numar si credit.Il arunc pe pat, cautandu-mi haine. Deja trecuse ceva timp si probabil Zelot ma astepta. Auzindu-l pe pusti, stramb din buze, concentrandu-ma asupra noii vestimentatii:
-Uite ce e. Nu inseamna ca vreau sa am vreo legatura cu tine. M-am simtit responsabil de aia m-am bagat pentru tine. Sa iti iasa din cap lucrul ca voi mai intra iar in acest joc.
Spun, nedand crezare in lacrimile sale. Imi simteam orgoliul adanc ranit. Eram sigur ca fusesem jucat pe degete si eu dansasem dupa cum el imi dictase
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:22 pm

Imi musc buza inferioara cand aud cum vorbea si ce spusese.Nu,intelesese totul gresit.Nu era asa cum credea el,nu-i gresisem cu nimic insa el nici macar nu ma lasa sa-i explic
-Dar nu ti-am gresit cu nimic...stiu ca ai ascultat ce-am vorbit cu David insa niciodata nu te-as putea insela,mai ales cu un altul.Mereu i-am spus sa inceteze cu chestiile alea.Tin la tine,nu cred ca te-am mintit si nu m-am culcat cu el.Sunt la fel cum am ramas dupa acel viol din trecut si nu as schimba asta cu nimeni inafara de tine.Nu iubesc pe altul,tot timpul m-am gandit numai la tine.Cum crezi ca te-as putea inlocui cand datorita tie poate mai traiesc acum?
Incerc eu sa-l fac sa intelegea.Mi-am tras genunchii la piept,lasandu-mi frunte pe ei,stand ghemuit.Nu intelegeam cum putea crede toate lucrurile alea,ca l-am mintit si inselat
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:52 pm

Imi las rasul auzit, muscandu-mi usor buza. Bineinteles doar imitam, nici ca aveam sa rad in astfel de situatie dificila:
-Cat de patetic. Inca speri sa ma prinzi iar intr-un joc.
Spun, lasandu-mi la iveala expresia serioasa. Nu intelegeam de ce insista cu acest lucru. Credea ca il las pe mana lu' ala daca nu ma minte? Oftez, inca fiind atent asupra hainelor. Ce sa imi iau? Imi dau bluza cu care eram imbracat jos, ramanand in bustul gol. Cautam un tricou, avand o adevarata boala cu bluzele. Nu le suportam! Mai ales camasile! Brrrr!
-Uite ce e. Nu imi pasa daca incerci sa imi influentezi iar parerea. Sunt constient de situatie si nicio replica de-a ta nu ma va convinge de contrar. Vreau pure dovezi si atunci poate te voi crede
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 7:28 pm

-Vrei pure dovezi?iti dau eu pure dovezi!Crezi daca te-as fi inselat si mintit si ce mai crezi tu nu ad fi acceptat sa ma culc cu David?Crezi ca daca nu te iubeam nu m-as fi lasat pe mana lui?Ce ar fi contat cu cine as fi facut-o daca nu tineam la tine?Crezi ca m-as mai fi ascuns dupa tine daca nu ma temeam ca o sa ma violeze si voi decadea in fata ta?!
Tip la el,ridicandu-ma de jos.Nu putea si el sa gandeasca pentru o clipa,macar pentru o clipa?
-Crezi ca daca nu stiam ca te vei intoarce as mai fi ramas aici...esti prost.Cum ai putut crede ca te-am inselat?...
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 7:45 pm

Tipetele sale imi provocau o durere insuportabila de cap, constientizand ca pustiul avea dreptate cu toate ca nu vroiam sa accept:
.-Taci! .
Spun de-a dreptul nervos, ritmul respiratiei ingreunandu-se considerabil. Pasesc spre el ducandu-mi mana in jurul gatului sau, lasandu-mi caninii la vedere. Il strang treptat din ce in ce mai puternic, inca reusind sa se cunoasca efectul bauturii ce de fiecare data imi afecta ratiunea:
.-Ce dracu incerci sa ma aburesti?! Ah?! Te’am auzit! Cat de prost ma crezi? .
Intreb, dandu-I intr-un final drumul, lasandu-mi ambele maini pe langa corp. Merg spre dulap scriind un numar pe o foaie si luandu-mi honoracul de pe canapea:
-Ai numarul meu de telefon in caz ca iar vine David. Am plecat.
Spun, dandu-l la o parte din dreptul usii, privindu-l pret de cateva secunde, dorinta de a ramane facandu-si prezenta.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 7:50 pm

Imi maresc ochii de-a dreptul speriat cand tipa la mine.Ce,nu stia sa recunosca cand gresea si acum tipa la mine?Strang usor din ochi cand ii simt mana in jurul gatului meu,privindu-l apoi speriat,insa calmandu-ma.Nu avea decat sa ma raneasca,sa ma omoare.Ce-mi mai pasa?Oricum toti se jucau cu mine cum doreau deparca nu as fi si eu o fiinta umana cu sentimente.Ma las impins de el,cazand pe canapea,privindu-l ezitat.Era beat,asta era clar mai ales cand i-am simtit si acea duhoare insuportabila ce-mi crease o stare de greata.AM privit foaia pe care numarul lui zacea,ramanand tacut pana cand pleca,iar linistea luandu-i locul,imbratisandu-ma in locul lui.Imi strang genunchii la piept,oftand adanc.Daca ai mei m-ar vedea in halul asta oare cum ar reactiona.Ar mai fi inca mandrii de mine cum imi spunea toata lumea?Nu,nu prea cred.Ma ridic repede de jos,luand foaia cu numarul in mana,citind-o atent.Nu aveam de gand sa raman aici.Trebuia sa-mi inchiriez o alta camera intr-o alta cabana pana cand ar fi venit inapoi.Nu vroiam sa risc sa ma intalnesc iar cu David stiind ca n-as mai scapa din mainile lui si a doua oara
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:00 pm

Imediat ce trantesc usa in urma mea, imi las spatele rezemat de usa,scotandu-mi telefonul din buzunar:
-Zelot?Sunt Rek
Z:-Rek, frate!Credeam ca ai patit ceva. Ce e cu tine?
-Uhm.. nimic.
Z:-Cu cine ai impresia ca vorbesti?
-Pustiu ala..stii..care..
Z:-A murit?!
-Nu. Doar ca..am ajuns sa tin la el si taci ca te ia dracu’ daca iti bati joc de asta sau comentezi ceva!
Z:-Nu ai treaba. Si? Il aduci cu tine?
-Nu. Am gresit.Am inteles gresit situatia si totul mi-a iesit pe dos
Z:-Pai normal!Esti beat. Intotdeauna ai probleme, stiai si singur! Si cum sunt eu fratele tau, am grija de tine.Fac rezervare la un restaurant bun si hotel!
-Nu! Nici sa nu te prind.Nu vreau sa il mai vad.
Z:-Aha! Inteleg.Vina ta cade pe saracu’ tip, asa’i?
-Fa dracului rezervarile si taci!

Spun, stramband din buze.Ma simteam penibil.Acum ce trebuia sa fac?Sa intru in camera sis a ii cer iertare? Ar fi prea prostesc. Nu aveam de gand asta cu toate ca eram constient ca gresisem. Intru in camera, inghitind sec si privind intr-o parte.
-V-Vreau sa vii cu mine!
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:22 pm

Ma apropii de geam,privind afara ganditor.Imi era teama sa parasesc camera.Daca ma intalneam din nou cu David?Nici nu vroiam sa ma gandesc la asa ceva.Ins atrebuia sa ajung in camera,sa-mi fac naibii bagajele si sa o tai cat mai repede din locul asta blestemat in care aproape ca m-am distrus.Nu imi parea rau ca ma incurcasem cu Rek,oricum separea ca totul intre noi deja se dusese de rapa,mult prea curand pentru mine si poate la timpul potrivit pentru el.Oftez adanc,auzind usa deschizandu-se.Pentru o clipa inima mi-a stat in loc,crezand ca cel ce intra era nemernicul ala,insa nu fusese asa.Vazandu-l pe Rek,ma calmez rasufland usurat.I-am ascultat atent cuvintele incercand sa inteleg unde vroia sa ajunga cu asta.Sa vin cu el?unde?Unde avea sa ma duca sau vroia cumva sa scape de tot de mine si gasise ocazia oportuna?
-Unde sa merg?
Intreb curios fara sa ma misc de langa geam,stand cu fata spre el
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:29 pm

Pacat ca nu ma pricepeam la explicatii! Dau negativ din cap, sprijinindu-mi umarul de tocul usii incercand sa imi pastrez echilibru. Cu toate ca eram a dracului de beat, eram constient de fiecare miscare a mea:
-Vreau sa vii cu mine. Sau acum numai vrei tu?
Intreb ironic, zambind fortat.Nici ca euseam sa scap de gelozia ce ma orbise pret de cateva ore bune. Inca ma gandeam la conversatia celor doi, intarindu-mi sentimentul de nesiguranta. Ce naiba puteam face ca sa scap de nelamuririle astea? Doream sa il cred in totalitate pe pusti, de fiecare data cand eram sigur ca pot asta, ranuntand imediat la vederea acestuia.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:33 pm

Imi mut privirea in jos,evitandu-i privirea.Sa nu vreau?Ma facea sa rad...Daca nu as mai fi vrut oare le-as mai fi intrebat unde mergeam?Nu aveam incotro in plus insa nu puteam sa merg cu hainele sfasiate si fara nici un card la mine.Imi privesc atent hainele,stramband din gura.Aratau de-a dreptul groaznic si ma enervam de fiecare data cand imi aminteam cum au ajuns in halul asta.Imi ridic privirea aspura lui Rek incepand sa ma apropii cu pasi mici de el.desii stiam ca avea sa ma evite si sa ma indeparteze iar,eu inca vroiam sa-i fiu aproape pentru mult timp de-acum incolo.Nu eram obsedat de el,nu,putea face ce vroia insa daca vroia sa ma paraseasca sa-mi spuna direct in fata nu pe ascuns
-Trebuie sa ma schimb...nu pot merge asa,nu?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:38 pm

Vazand cum se apropie de mine, fiecare pas imi facea ritmul respiratiei sa se ingreuneze. Clar numai puteam rezistat. Fusesem prea mult timp injectat cu ura si gelozie. Il iau de dupa gat, tragandu-l aproape de mine. Imi duc mainile in jurul taliei sale, strangandu-l puternic. Ah! Ce imi lipsise! Bratele mele tanjeau de mult timp ca sa il simta iar.
-Desigur. Si sa iti bandajez mana.
Spun calm, continuand sa il imbratisez, asigurandu-ma ca nu il sufoc. Nu de alta, dar aveam mare nevoie de el!Il sarut scurt pe crestetul capului, inchizandu-mi ochii:
-Te iubesc pustiule si nu vreau sa se mai repete lucrul asta
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:45 pm

AM ramas putin uimit cand am vazut ca isi apropie mainile de mine.Eram sigur ca avea sa dea in mine asa ca am strans din ochi asteptand sa simt aceea durere ce avea sa urmeze,ins anu a fost asa.M-am simtit tras spre el,trezeindu-ma la pieptul acestuia.Imi deschid ochii,privind uimit inainte.Cand m-a imbratisat mi-am dat seama ca nu avea sa-mi faca nimic rau,inima crescand in mine.Zambesc larg si inocent,cuprinzandu-l si eu in brate.Pentru o clipa chiar am crezut ca n-as mai fi avut ocazia sa il simt atat de aproape,sa-i aud bataile inimii si atingerile placute.Pacat ca duhoarea de alcool strica un moment atat de divin.Il ascult atent,analizandu-i fiecare cuvant,parca incercand sa le memorez.Dau afirmativ din cap,ranjind larg cand il aud ca ma iubea
-Si eu te iubesc,mai mult ca orice pe lumea asta si nu se va mai repeta
ce sa se repete habar n-aveam.Nici pana acum nu intelesesem cu ce i-am gresit insa in fine,nu mai conta
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:50 pm

Zambesc slab cand aud replica sa, acesta asigurandu-ma ca pot avea incredere in el. Stramb usor din buze, realizand ca duhnesc a alcool de la douazeci de metri. Br!! Trebuia sa ma schimb, sa ma spal pe dinti sa iauguma , oricum nu aveam de gand sa mai raman cu mirosul ala neplacut. Detestam oamenii betivi, simtindu-ma de-a dreptul aiurea. Nu vroiam sa ma incadrez in generatia asta.
-Scuza-mi comportamenul pustiule. Voi avea grija sa nu se mai repete…
Momai ultima fraza,lasandu-mi obrazul sprijinit de crestetul capului sau, continuand s ail imbratisez strans. Era de-a dreptul un moment zeiesc pentru mine! In sfarsit nu trebuia sa imi mai impugn s ail uit. La umra urmei, era vina mea ca nu ii dadusem momentul de a-mi explica.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:54 pm

In regula,trebuia neaaparat sa scape de duhoarea asta insuportabila.Incepea sa mis e faca de-a dreptul rau si nu cred ca mai rezistam mult in stadiul asta.Mi-a convenit cand m-a strans inca o data puternic in brate,simtindu-ma ca in Rai insa am fost nevoit sa ma departez de el.Mi-am prins nasul cu doua degete,strambandu-ma usor
-Te voi ierta numai dupa ce scapi de duhoarea asta insuportabila
Spun chicotind amuzant.Mi-am dat mana la o parte,privind scurt pe geam,observand o silueta ce privea spre camera asta.Cu siguranta era acel nenorocit
-Ma duc sa ma pregatesc.Vreau sa scap cat mai repede din locul asta blestemat
Spun fara sa-mi iau privirea de la geam,corpul meu incepand sa tremure iarasi convulsiv.Cu siguranta aveam sa raman cu socut asta de-acum incolo.Speram doar sa nu mai am ocazia sa-l mai vad vreodata si sa-mi mai amintesc prin ce am trecut acum nu foarte mult timp
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 6:42 am

Cand isi duse degetele la nas, am inteles motivul, asigurandu-ma ca nu sunt paranoic. Dau pozitiv din cap, intre timp observand corpul pustiului ce incepea sa vibreze, privirea findu-i atintiti asupra geamului. Ce avea? Pasesc spre fereastra tragand jaluzelele, asigurandu-ma ca asa nu avea sa se ma chinuie atat. Aveam sa ii propun sa se mute cu mine...in viitorul apropiat. Bineinteles asta daca nu va interveni ceva intre noi doi:
-Bine pustiule.
Spun, scotandu-mi din dulap o pereche cu tur lasat, tipic mie, verzi si un tricou alb, cu tiate ca nu era printre culorile mele preferate. Nu stiu cea fost in mintea mea cand il alesesem.. Pe langa asta, imi scot pentagrama, doua curele cu tinte si un lant de blugi mai lung ca cel de data trecuta.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 6:18 pm

Aveam ochii atintiti spre aceea persoana,parca neputand s aprivesc in alta parte.Ma enerva la culme comportamentul meu,slabiciunea de care dadeam dovata.Altii ar fi putut trece imediat peste o faza ca asta,de ce trebuia eu sa-mi bat atata capul si sa pun la suflet?Cand Rek a tras jaluzelele,am tresarit usor,acea vraja ce nu ma lasa sa ma misc disparand.Imi inchid ochii,lasandu-mi capul usor aplecat.Prea multe intr-o singura zi...Imi indrept privirea spre baiat,observand ca se pregatea
-Ma duc la mine sa ma pregatesc
Spun apropiindu-ma de usa.Apuc clanta,scotandu-mi mai intai capul afara ca sa ma asigur ca drumul era liber.Zambesc slab cand nu am vazut pe nimeni,luand-o fuga spre camera mea
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 6:58 pm

Imediat ce mi-am gasit cum sa ma imbrac, le iau in mana, zambind slab cand pustiu incerca sa se asigure ca drumul e liber, mai ales cand o luase la fuga. Se speria dintr-un simpla prostie. Oftez, ducandu-ma spre baie, lasandu-mi hainele de schimb aproape de prosop. Nu aveam niciun chef de dus in aceste momente dar nici ca aveam de ales. Intru in cabina pentru a face baie mai repede,lasand apa sa se prelinga pe intreg corp. Senzatia imi facea corpul sa vibreze, lasandu-mi ochii sa se inchida.
-Ahmmm..
Mormai, intinzandu-mi usor spatele, simtind cum treptat scap de mirosul ala ingrozitor de bautura.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 7:06 pm

AM dat imediat buzna in camera mea,incuind-o cu cheia.Nu puteam fi destul de precaut in astfel de momente,nu?Nu aveam de gand sa als aici nici un lucru de-al meu insa nu aveam incotro.Bine ca nu aveam multe haine preferate caci as fi fost nevoit sa-mi iau pe putin 2 valize cu mine.Ma aproprii grabit de dulap,deschizandu-l larg.Mi-am luat pantalonii negrii,cei mai stramti pe care-i aveam adorandu-i din clipa in care i-am cumparat.Tricoul alb cu imprimeuri negre pe el,geaca neagra si cizmele,amandoua in stil rock.Desii nu prea paream genul asta de persoana,aveam un stil foarte diferit de restul.Cureaua mea silver de care era agatat un lant nu lipsea si ea din garderoba mea.Momentan ma multumeam cu hainele astea,daca vroiam altele aveam sa-mi cumpar.Imi dau repede jos hainele acelea rupte si groaznice,aruncandu-le direct pe focul de semineul din camera mea.Incep sa ma imbrac cu lucrurile alese de mine,fiind mult mai bine acum,aratand si eu a om
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]   Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ] - Pagina 8 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Get a new life! [privat frate.Shigo si Alex ]
Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Cabana :: Bucataria-
Mergi direct la: