Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Permission

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:06 pm

Mi-am dus mainile in jurul gatului sau, continuand sa-i raspund la sarut. Simtind ceea ce facea baiatul cu mana, fiind mult mai placut acum, ca eram in erectie, incep sa scot mici gemete, dar fara sa opresc sarutul. Era mult prea dulce pentru a ma dezlipi de buzele sale, pe care le adoram asa de mult.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:08 pm

Ma bucuram defiecare data cand baiatul ajungea in starea asta,stiind c ail fac sa se simta bine,la fel cum si el ma facuse pe mine.Opresc din pacate sarutul caci nu mai aveam deloc aer si riscam sa ma sufoc.Insa mi-am continuat treaba cu mana,ba chair mai accentuat si profund,privindu-l expresia fetei atent
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:12 pm

Se terminase acel sarut, poate era timpul, caci si eu cam aveam probleme cu respiratia. Am tras adanc aer in piept, dar l-am dat pe tot afara, gemand de placere. Stiam ca Shigo ma priveste, aveam ochii inchisi din cauza placerii, dar puteam simti cand cineva ma privea insistent. In mod normal m-ar fi deranjat, dar ma simteam prea bine ca sa-mi pese de asta, plus ca era Shigo, vroiam sa ma priveasca, vroiam sa se uite numai la mine.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:16 pm

Am ranjit larg,pervers vazandu-l cuprins de aceea placere,expresia lui fiind una foarte erotica.Daca nu m-ar fi rezolvat pentru dimineata asta,cu siguranta mi-as fi pierdut calmul si as fi facut-o cu el,insa ma bucuram ca nu mai vroiam caci l-as fi ranit cu siguranta.AM marit ritmul mainii,jucandu-ma cu capul acesteia,trecandu-mi limba peste buze.Eram curios cat ar mai fi rezistat psutiul de-acum
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:18 pm

Mi-am ascuns capul in umarul sau, gemand de placere, inrosindu-ma usor. Era ciudata senzatia asta, dar mult prea placuta pentru a ma deranja. Ok, ma satisfacusesi si singur, dar niciodata nu fusese asa de bine. Nu a mai durat mult si m-am eliberat, mirat ca a fost asa de repede. Deci eram chiar foarte sensibil.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:21 pm

Waw,nici nu-mi venea sa cred cat de sensibil putea fi in utima vreme.Abia ce marisem ritmul ca deja se si eliberase?Cat de tare!Zambesc larg,lasandu-i madnria in pace.Mi-am ridicat mana la nivelul gurii,lingandu-mi degetele patate cu seva lui,tinandu-l la pieptul meu,avand o mana pe spatele acestuia
-A fost rapid
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:23 pm

Cand l-am auzit m-am inrosit si mai tare.
-Nu trebuie sa-mi spui asta! Strig la el. Stiam deja! Ii spun deranjat de remarca lui.
Stiam si singur ca sunt sensibil si ca mi-am dat drumul prea devreme, iar el ma mai si cicalea cu asta. Oricum era numai vina lui, daca nu ar fi fost asa bine nu mi-as fi dat drumul asa de repede.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:29 pm

AM inceput sa rad cand am auzit cat era de deranajat pustiul pentru niste cuvinte,o mica remarca acolo.Il privesc atent,ridicandu-ma in sezut.I-am ciufulit parul amzuat,gandindu-ma cat de simpatic putea sa fie cand se inrosea
-E bine ca stiai ursuletule
Spun apcuandu-l de obraz ca si cum ar fi fost copil mic
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:37 pm

Acum mai si radea? Chiar ii placea sa ma enerveze nu? Cand s-a ridicat in fund am fost nevoit sa fac aceeasi miscare, caci nu mai puteam sta la pieptul sau. A fost dulce acel cuvant, "ursulet", chiar facandu-ma sa zambesc, dar imediat m-am bosumflat cand m-a apucat de obraz.
-Stiu ca am saisprezece ani si-s mic, dar n-am cinci ani! Strig la el.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:40 pm

-Bine,bine,calmeaza-te
Spun chicotind slab.Uneori putea fi un adevarat dracusor daca il calcam pe nervi,cum facusem acum.Nu o facusem intentionat...bine,pe cine incerc sa pacalesc?O facusem intentionat doar fiindca adoram sa-l vad bosumflat,fiind de-a dreptul dragut.Il sarut scurt pe buze,facandu-i cu ochiul
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:41 pm

Bine ca terminase, daca continua aveam sa incep sa tip la el, mai tare si nu credeam ca ii convenea. Ii raspund scurt la sarut, zambind larg. Il imbratisez strans.
-S-a facut noapte? Il intreb caci imi era lene sa-mi iau capul de la pieptul sau.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:46 pm

Imi duc mainile dupa mijlocul lui,raspunzandu-i la imbratisare la fel de stran.Era bine ca scapasem doar cu atat,fiind sigur ca avea sa urmeze un scandal de proportii colosale,bucurandu-ma ca nu se intamplase.Privesc pe gema ca sa-i pot raspunde la intrebare,intradevar fiind noapte
-Aham,insa habar n-am cat e ceasul
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:49 pm

Imi ridic privirea, pentru a-l putea vedea pe Shigo.
-Si acum ce facem? Eu numai pot sa adorm iarasi. Spun zambind larg, sperand sa vina cu o idee.
As fi acceptat orice, chiar daca era vorba de miscare si fundul inca imi creea o mica durere, poate putin mai tare.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:51 pm

-Mda,nici eu nu mai pot dormii.Auzi pustiule,tie nu ti-e foame?
Il intreb indepartandu-ma de el doar atat cat sa-i pot privii chipul.Eu eram lihnit de foame mai ales dupa o partida extenuanta ca cea pe care o avusesem si mica replica de mai devreme
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:55 pm

Mancare, parca nu mancasesi azi, deci ar fi mers ceva. Oricum intr-o zi tot trebuia sa ma intorc acasa si daca slabeam mai mult de atat, mama ma interna in spital cu siguranta. Il privesc pe Shigo dand aprobator din cap. M-am intristat pentru o clipa, realizand ca in curand, adica o saptamana, trebuia sa ma intorc in New York si sa-l las pe baiat aici. Mi-a revenit la loc zambetul, imbratisandu-l si mai strans, stiind ca pana atunci mai aveam timp de petrecut cu el.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:58 pm

Il privesc confuz,neintelegand ce fusese acea expresie trista si ganditoare.Cu siguranta imi ascundea el ceva,il puteam citii ca pe o carte deschisa si eu citisem multe carti la viata mea.
-Hehehe,lasa cu imbratisatul amore.Mai bine spune-mi ce ai pe suflet
SPun pe un ton cald,la fel de clam ca oricand,privindu-l atent
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 11:00 pm

Imi dezlipesc capul de la pieptul sau, privindu-l in ochi, dar zambind. Nu vroiam sa-i zic, nu puteam sa-i zic ca intr-o saptamana trebuia sa ma intorc acasa.
-N-am nimic. Spun zambind larg, sperand sa-l conving. Doar ca mi-e foame si is mofturos la mancare, deci nu stiu daca o sa gasesc ceva sa-mi placa aici. Ii servesc repede o scuza, fiind sigur ca nu o s-o creada.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 11:02 pm

AM oftat adanc,ciufulindu-l usor.Daca nu vroia sa-mi spuna cu siguranta avea motivele lui.Pana la urma tot aveam sa aflu,si asta din gura lui.Un om nu poate tine secrete pentru mult timp iar eu aveam destula rabadare.
-Nu te teme.AM sa-ti gatesc eu tot ce vrei,nu e nevoie sa mananci ce e in frigider
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 11:03 pm

Zambesc larg, fericit ca nu insistase pe subiect, dar tot nu credeam ca m-a crezut. Era prea banala minciuna pentru a ma crede si nu puteam minti usor persoanele la care tineam. Ma ridic din pat, dupa ce il sarut scurt pe buze si incep sa ma uit dupa hainele mele.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 12:13 pm

Il las sa ma sarute.urmarindu-l atent cu privirea.Speram doar ca lucrul acela ce-l macina sa nu fie un ipediment in relatia noastra.Pentru ea as fi luptat cu toti si cu toate.Las deoparte gandurile astea fara noima,ridicandu-ma in cele din urma de pe pat.Ma apropii de dulap,cautandu-mi niste haine.Aleg o pereche de pantaloni negrii,foarte stramti si un tricou alb ce-mi venea mulat pe corp,putin mai lung
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:07 pm

Imi gasesc destul de repede hainele si mi le trag pe mine. Imi amintesc ca numai am tigari. La naiba! De ce trebuia sa-mi amintesc exact acum ca intr-o saptamana plec? Daca nu aveam tigari nu puteam sa gandesc ce sa fac.
-Aaa... Te superi daca ma duc sa-mi iau tigari? Il intreb pe Shigo, privindu-l.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:13 pm

-Nu,poti sa faci ce vrei
Spun calm,fara sa-l privesc.Mi-am scos o preche de boxeri curati,zambind slab.Incep sa ma imbrac cu acele haine,gandindu-ma aore cle putea deranja chair atat de multd e avea envoie sa fumeze?Stramb usor din gura,curiozitatea devenind tot mai mar eins anu vroiam sa-l bat la cap cu chestia asta
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:15 pm

Zambesc dulce cand vad ca nu-l deranja. Ma apropii de el si-l sarut pe obraz.
-Mersi. Spun si plec din camera lui, ducandu-ma spre a mea, pentru a-mi lua banii
Ajung repede, ca erau aproape cele doua camere. Intru inauntru si banii erau in alti pantaloni, care stateau tolaniti pe podea. Scotocesc prin buzunare si gasesc cat imi trebuie, asa ca ma indrept spre iesirea din cabana.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:17 pm

Zamesc larg cand ma saruta,urmarindu-l cu privirea pana iesise din camera.Interesant pusti mai era insa chair nu vroiam sa-l supar.Avea niste plamani in el cand venea vorba de tipat incat imi faceam griji pentru timpanele mele.Acum ca am temrinat si cu imbracatu,imi prind parul intr-o codita scurta la spate,parasind camera.Cobor fara graba scarile indreptandu-ma spre bucatarie
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:20 pm

Am iesit din cabana si vad ca iarasi ninge. La naiba, mai era si noapte pe deasupra, bine ca aproape de cabana era un non-stop. Nu eram imbracat gros, asa ca tremuram, din cauza temperaturii scazute de afara. Mergeam cam greu din cauza zapezii mari si mai ales ca nu prea vedeam in fata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Permission - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 11 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Permission
Sus 
Pagina 11 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Cabana :: Camerele-
Mergi direct la: