Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Permission

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:14 pm

Separea ca pustiul chiar nu glumise si chiar vroia sa stau langa el.Eh,mi-emi convenea.Imi inchid si eu ochii,tinandu-mi o mana dupa umarului lui si cealalta sub cap.In scurt timp m-a cuprins si pe mine,adormind imediat,lasandu-ma purtat spre lumea viselor
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:18 pm

La cat de obosit eram, nici sa visez nu puteam. Era doar negru in fata ochilor, dar nu ma deranja. Eram mult prea fericit ca sa-mi pese de vise. Totusi ceva tot mi-a aparut in fata ochilor, se derulau acele clipe de placere petrecute mai devreme cu Shigo.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:33 pm

Respiram regulat,incepand sa visez diverse lucruri.Nu aveam cosmar,din fericire,ci doar vise fara rost si insemnatate.Il simteam pe Ty atat de aproape de mine,iar asta ma facea sa fiu foarte calm si relaxat,nedorindu-mi altceva mai frumos de-atat
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:36 pm

Intr-un final sau terminat si ele, incepand niste vise ciudat, ca intotdeauna. Era ceva diferit acum, nu mai aveam parte de papusi din jeleu vorbitoare, acum erau ursi pufosi din jeleuri multi colore. Imi trec limba peste buze, facandumi-se pofta de asa ceva.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:39 pm

Hbar n-aveam cat timp trecuse de cand mi-am inchis ochii si am adormit,insa ma simteam din ce in e mai odihnit si plin de viata,chiar si mandria mea fiind de-acord cu mine.Mereu mi se ridica in timp ce dormeam,dimineata uneori fiind foarte incomoda,mai ales ca mie imi placea sa dorm cu fata-n jos
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:42 pm

MA foiam de mutle ori in somn, iar acum ca ma mai odihnisesi, puteam sa ma misc din nou. M-am dezlipit de el, intorcandu-ma pe cealalta parte. Il mai atingeam putin doar cu fundul, continuand sa ma implic in visele mele pline de mancare delicioasa
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:44 pm

Mi-am frecat usor nasul,in somn,caci ma manca si nu vroiam sa stranut ca apoi sa ma trezesc.Visam prea frumos ca sa imi permit asta.Visam ca o faceam din nou cu baiatul,probabil de-asta si mandria mea stand atat de ferm ridicata.Ma intorc cu fata la baait,cuprinzandu-l in brate,stand cu mandria la fundul lui,continuand sa-mi vad de somnul meu
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:47 pm

Visam asa de bine si de dulce, cand deodata l-am simtit pe baiat ca ma imbratisa. Asta nu ma deranjat, dar faptul ca ceva aproape imi intra in fund, m-a facut sa tresar ca ars, departandu-ma putin de baiat. Am ajuns exact pe marginea patului, fiind aproape de o cazatura, care sigur nu mi-ar fi priit la fund. Ma uit la mandria lui, ridicand o spranceana. Ok si eu aveam momente cand mi se ridica in somn, dar noaptea! Ce naiba visa el de era asa de tare? Ii ating barbatia cu un deget pe cap.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:50 pm

Ma incrunt usor cand nu-l mai simt langa mine si ca ceva imi atingea amndria,ins anu amd at importanta.Visul meu era prea belea ca sa ma trezesc.Ranjesc slab in somn,urmarind cu atentie fiecare miscare pe care o faceam impreuna,parca simtind si in realitate aceea placere
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:54 pm

Imi las capul intr-o parte, privindu-l pe Shigo cu coada ochiului. Nu avea sa se trezeasca, doar de la o mica atingere. Parea asa de mare si de excitata. Oare nu era dureros sa o aibe asa si nimeni sa nu faca nimic s-o culce la loc? Ma pun pe gandit, acum ca m-am culcat cu el, puteam sa-i fac si altceva. Zambesc larg si ma intind pe pat, cu burta-n jos, stand cu capul la barbatia lui. Sa-i fac? Sa nu-i fac? Ma gandeam in timp ce-mi lasam capul intr-o parte si alta. Ii fac! Ridic din umeri, vazusesi multe secvente cu asa ceva in filme, deci speram sa ma descurc. Imi pun mana pe mandria lui, dandu-i un sarut pe cap, dupa care o iau pe toata-n gura, sugand-o posesiv
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:57 pm

AM simtit vag ceea ce facea el,crezand ca inca visez.Insa era ciudat,in visul meu pustiul nu mi-o sugea ci doar il penetram.AM strans puternic din ochi cand aceea placere ma cuprinse,facandu-ma ca pana la urma sa renunt la acel vis sa ma intorc la realitatea atat de dulce in ultimul timp.Privesc confuz in jur,vazand apoi ceea ce facea baaitul,fiind de-a dreptul uimit.Nu am putut sa spun sa se opreasca,era mult prea bine.Imi las capul pe spate,scotand gemete regulate.Mi-am trecut mana prin parul lui,privindu-l ranjitor.Cum de se pricepea atat de bine?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:00 pm

Cand i-am simtit mana prin parul meu am realizat ca s-a trezit. Il privesc cu coada ochiului, vazand ca se simte bine, deci faceam cam ce trebuie. Ii scot mandria din gura mea, incepand sa-mi trec limba peste aceasta, acorand o atentie deosebita capului acesteia.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:04 pm

AM strans din nou din ochi,arcuindu-mi usor spatele.Aveam eu impresia sau pustiul asta era as in chestia asta?Ori era din cauza filmelor vazute ori exersase mult cu altii ins anu prea avea cum caci cine er aintreg la minte sa nu o faca cu el dupa asa ceva.Gemeam puternic,muscandu-mi buza inferioara de placere
-Ahhh...ummm...Ty...e bine...
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:08 pm

Zambesc larg, fericit ca Shigo se simtea bine, asta si vroiam. Incep sa ma joc si cu testiculele sale. In scurt timp imi mut buzele pe scrotul baiatului, sugandu-l usor, in timp ce mana mea se ocupa de mandria lui.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:11 pm

In regula,daca mai continua mult asa nu as mai fi rezistat.Nici eu nu cred ca ma descurcam la fel de bine pe cat o facea el,si eu ma culcasem cu mai multe persoane.Imi arcuiesc spatele din ce in ce mai mult,gemand puternic.Pustiul asta ma uimea de fiecare data cand descopeream inca un lucru nou la el
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:14 pm

Am mai continuat sa ma joc putin cu scrotul sau, revenind apoi la mandria lui. Am luat-o iarasi pe toata in gura, sugand-o pasional, dar posesiv. Cu o mana continuam sa ma joc cu testiculele lui, eram curios de gustul de care aveam sa dau la sfarsit.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:27 pm

AM gemut puternic,eliberandu-ma imediat in gura lui.Daca aveam sa am parte de asa ceva di de-acum incolo,atunci puteam spune ca eram cel mai fericit om de pe fata pamantului.Imi las cap pe perna,respirand greu,privind ametit tavanul
-Pustiule...cum de te pricepi in halul asta?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:36 pm

Am marit ochii cand i-am simtit acea substanta spumoasa in gura mea. M-am ridicat in fund, indurand acea durere. Ma chinui putin sa inghit tot, era destula. Nu avea gust naspa. Ma intorc cu privirea spre el, intinzandu-ma pe o parte. Nu simteam ca aveam un firicel de substanta la coltul drept al buzelor.
-TI-am zis parca ca am vazut multe filme yaoi nu?
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:44 pm

-SI vrei sa spui ca tu ai invatat chestia asta din ele?Esti incredibil
SPun ranjind larg,privindu-mi mandria ce-si recapatase marimea,culcandu-se si ea in cele din urma.Ma intorc cu fata la pusti,cuprinzandu-l in brate,incepand sa-l sarut pe gat
-Cum ai dormit?
Intreb continuand apoi acele saruturi
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:48 pm

Dau aprobator din cap la prima intrebare si-l imbratisez si eu. Imi las capul in partea opusa celei in care ma saruta el.
-Foarte bine, pana m-a intepat ceva in fund. Chicotesc. Sa stii ca inca ma doare fundul, deci nu cred ca am sa suport inca o data marimea ta. Ii spun muscandu-mi buza inferioara.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:50 pm

Chicotesc in sina mea,stiind ca facusese referire la mandria mea atunci cand fusese sculata.Si ce daca nu o puteam face?Asta nu insemna c anu ma puteam juca putin cu el.Imi trec limba peste pielea gatului lui,muscand-o usor
-N-are nimic,asta e
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:54 pm

Ridic din umeri si-l las sa faca ce vrea, mai ales ca-mi placea si nu prea vroiam sa-l opresc. Imi musc buza inferioara de placere, apoi scap un geamat. Inca putin si se trezea la viata.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 6:25 pm

De ce sa ma simt numai eu bine aici?Nu merita si el un astfel de tratament plin de placere?Ba eu zic ca merita.Mi-am ridicat buzele asupra chipului lui angelic,acaparandu-i buzele moi si fine,pline de dulceata dragostei.Din nou,aveam ce-aveam cu limba lui,venindu-mi parca sa-l las de tot fara ea.In timp ce-i ofeream un sarut pasional,mi-am coborat mana asupra mandriei lui,atingand-o pe cap,jucandu-ma fugitiv cu ea ca sa-l excit si mai tare
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 9:39 pm

I-am raspuns la sarut, observand ca iarasi imi acapara limba. Ce tot avea cu limba mea? Deabea puteam sa o misc din cauza ca se tot juca el cu ea. Oricum imi convenea, caci o facea intr-un mod al naibii de placut. Am strans din ochi cand si-a coborat mana si nu a trebuit sa se joace mult, caci imediat m-am excitat.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:01 pm

Sincer sa fiu am fost putin uimit sa vad cat de repede se trezise la viata,si nici macar nu facusem mare lucru.Chicotesc amuzat in sinea mea fara sa opresc acel sarut plin de dulceata iubirii.Ii apuc mandria cu o mana,incepand sa mi-o misc in sus si in jos,de-alungul acesteia,fara sa uit de capul ei,caruia ii acordam o importanta maxima
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Permission - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission - Pagina 10 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Permission
Sus 
Pagina 10 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Cabana :: Camerele-
Mergi direct la: