Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Permission

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Permission   Permission I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:16 pm

Eram in camera mea, departe de parintii mei, caci ei aveau camere in alte cabane. Lucky me, nu trebuia sa stau cu ei si sa le ascult moralele din cinci in cinci minute. Ma uit pe geam, ningea chiar foarte tare, mult prea tare ca sa ies pe pista. In camera era cald, asa ca eram imbracat intr-un tricou larg si o pereche de pantaloni mulati. Stateam turceste in pat, cu fata la geam, asteptand ca ninsoarea sa se potoleasca cat de cat, pentru a putea iesi.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:19 pm

Ma plictiseam de moarte in camera plus ca afara ningea de rupea si nu puteam iesi.Oftez adanc,gandindu-ma ce naiba as putea face,amintindu-mi apoi ca Justy tocmai venise si el aici.Ranjesc larg,fericit,parasind imediat camera.M-am informat de la David ce numar avea la camera,indreptandu-ma apoi spre ea.Bat in usa de lemn,asteptand sa mi se raspunda
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:22 pm

Ma bosumflu, vazand ca ninsoarea nu avea de gand sa inceteze. De ce era vremea impotriva mea azi? Vroiam afara! Vroiam pe partie, mai ales ca parintii mei se intorsese acasa. In sfarsit singur si nu puteam sa fac ce vreau! Nu era corect. Oftez adanc, apoi aud batai in usa. Ma dau jos din pat, ducandu-ma la aceasta. Deschid incet, uitandu-ma la baiatul din fata, recunoscandu-l imediat.
-Shigo! Strig vesel, imbratisandu-l.
Ce bine, acum aveam ce face!
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:25 pm

-Ty!!!!
Il imbratisez si eu la randul meu,strans,chicotind amuzant
-Mie-mi spui?Am crezut ca voi muri de plictiseala intre patru pereti ai camerei mele.Noroc ca mi-am amintit ca mai esti si tu pe-aici
Spun dandu-i drumul,privindu-l ranjitor
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:26 pm

Chicotesc, se parea ca nu eram singurul care se plictiseste. Ma dezlipesc de el, intrand inapoi in camera.
-Intra. Ii spun vesel, intorcandu-ma in pat. Si eu muream de plictiseala. Acum vroiam sa incep sa ma cert cu vremea, ca nu tine deloc cu mine. Spun zambind larg.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:28 pm

Il urmez,inchizand usa in urma.Ma urc in pat,stand turceste langa Ty,privindu-l atent
-Sa sti,si as fi avut un chef sa ma dau cu patinile si sa mai iau cateva trante...uite-te si tu,pur si simplu ninge de azi dimineata incontinuu.Nu e deloc corect
Spun bosumflandu-ma,privind pe geam
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:33 pm

-Stiu! Spun bosumflandu-ma. Nu e corect! In sfarsit au plecat parintii mei si eu nu pot face tot ce vreau! Zic suparat, incrucisandu-mi mainile la piept. Zi tu daca nu-ti vine sa iesi chiar si pe vremea asta, sa te duci intr-un club si sa te faci muci. Chicotesc, asta vroiam eu sa fac.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:35 pm

-Naaa...astfel mi-as strica complet dorinta de ma distra in zapada.Mai bine stau cuminte aici si astept sa se termine cu ninsul apoi o tai imediat afara si patinuar scrie pe mine.Nu-mi spune ca tu vrei in club
Spun privindu-l atent,ridicand o spranceana
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:19 am

Il privesc si zambesc inocent.
-Pai acum ca e asa urat afara vreau in club. Dupa ce se potoleste ninsoarea vreau sa ma dau cu skateboard-ul. Spun vesel, inca privindu-l pe baiat.
Era ciudat ca eu, cel mic, vroiam in club si el nu vroia.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 3:18 pm

-Nu crezi ca esti cam tanar pentru asa ceva?Nu,in nici un caz nu te las sa te duci in club.Si sti de ce?Fiindca exista un sigur club prin zona asta si ala are o reputatie de te doare capul,asa ca daca nu vrei sa te intorci batut,violat si cu bani luati,mai bine am gasi altceva de facut.Ok?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 8:49 pm

Il ascult atent, stergandumi-se zambetul de pe fata.
-Ok. Am spus si eu asa ca fapt divers. Zic afisand un zambet inocent. Facem orice, dar calmeaza-te! Spun imbratisandu-l.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 8:57 pm

Chicotesc slab,cuprinzandu-l si eu in brate.Era scump pustiulica asta si ma atasasem de el din prima clipa in care l-am vazut
-Deci,cam ce ai vrea sa facem?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:00 pm

Imi ridic privirea spre el, inca imbratisandu-l. Hmmm... oare ce puteam face?Puteam face multe, dar trebuia sa gasesc ceva sa ne convina la amandoi.
-Am un joc dela cu culori stii, invarti ceva si spune picior stang pe albastra, sau ceva in genu. Twist se numea? Il intreb caci nu mai stiam exact numele jocului
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:05 pm

-Aha!Buna idee!Dar eu nu am jocul ala,il ai tu?
Intreb privindu-l cu o spranceana ridicata.Chiar suna distractiv iar ultima data cand am jucat abia m-am putut descolaci de ceilalti,plus ca luasem si cateva trante bune
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:11 pm

Dau aprobator din cap si ma dezlipesc de el, ridicandu-ma din pat. Stiam ca trebuie sa fie sub pat, caci mereu il tineam acolo, oriunde ma aflam. Ma asez in genunchi si-mi bag capul sub pat, stand cu fundul in sus, foindu-l dintr-o parte si alta, in cautarea jocului.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:14 pm

AM bufnit scurt in ras cand am vazut cum isi misca fundul,punandu-mi mana la gura.Doamne,tare mai putea sa fie pustiul asta.Stiam ca daca sunt cu el nu aveam cum sa ma plictisesc,era imposibil,mai ales ca mintile noastre geniale cam gandeau la fel
-L-ai gasit?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:16 pm

I-am auzit rasul, dar nu am comentat nimic. Cand ma intreaba el daca l-am gasit asa si era.
-Da! Spun vesel, apucandu-l.
Uit ca sunt sub pat si dau sa ma ridic, lovindu-ma la cap. Imi las repede capul pe podea, ducandu-mi mana la el.
-Au! Strig pe un ton plangacios, mangaindu-ma pe cap.
Reusesc sa ma strecor afara si stau in fund pe podea, mangaindu-mi parul, caci ma durea.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:20 pm

M-a apucat si mai rau rasul cand se lovi cu capul de pat,de data asta nemaiputandu-ma abtine
-DOamne..esti...hilar.Te doare?
Intreb privindu-l atent dupa ce m-am calmat,coborand din pat
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:21 pm

Ma bosumflu cand vad ce fel rade. Il intelegeam, daca eram in locul sau as fi facut la fel. Ce-i drept era amuzant sa vezi persoane care loveau asa.
-Da ma doare! Strig la el, incrucisandu-mi mainile la piept, ramanand bosumflat.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:24 pm

-Oooo..haide acum,lasa ca o sa-ti treaca
Spun imbratisandu-l sarutandu-i locul lovit,chicotind usor amuzant
-Nu-i asa ca e mai bine?
Intreb pe un ton copilaresc,privindu-l surazator
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:26 pm

Zambesc larg cand ma saruta unde m-am lovit. Dau aprobator din cap la intrebarea lui, sarutandu-l apoi pe obraz. Ma ridic de pe jos, scotand acea hartie cu multe culori din cutie. O intind pe jos si scot si patratelul cu acul acela de invartit.
-Care incepe? Intreb privindu-l
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:27 pm

-Tu incepi!
Spun ridicand mainile la nivelul capului.Nu-mi placea sa fiu eu primul.Nu stiam de ce insa pur si simplu nu-mi placea.Vroiam sa-l vad pe el ca incepe jocul chinurilor si durerilor de spate
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:32 pm

Ridic din umeri si ma aplec pe vine, invartind acul. Mana stanga pe rosu. Fac cum imi cere, privindu-l apoi pe baiat, asteptand sa invarta si el. Mereu pierdeam la jocul asta si eram sigur ca asa avea sa fie si acum.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:34 pm

Trag aer in piept,pregatindu-ma pentru ce va urma.Invart cercul privindu-l atent.Piciorul drept pe galben.Era simplu.Mi-am pozitionat piciorul unde a trebuit pastrandu-mi echilibrul,asteptand ca el sa continue
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:37 pm

Ma intind pana la patratel si invart, piciorul stang pe rosu. Ca deobicei, la inceput era foarte simplu. Am facut cum a cerut, asteptand apoi ca baiatul sa continue. Eram curios de pozitia in care vom ajunge
Sus In jos
Continut sponsorizat





Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitime

Sus In jos
 
Permission
Sus 
Pagina 1 din 12Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Cabana :: Camerele-
Mergi direct la: