Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Failure

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:27 pm

Oftez, eram curios sa-l cunosc pe David. Plus ca daca era el acolo, m-as fi abtinut sa sar pe baiat. Vad ca termina de pus lucrurile in pungi, erau cam mult asa ca am luat si eu doua. Erau grele, dar trebuia sa suport, trebuia sa-l ajut cumva.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:28 pm

Dupa ce am terminat cu coate astea,am luat si pungile pustiului,punandu-le in portbagaj,inchizandu-l.Ne-am urcat in masina spunandu-i soferului ca puteam pleca
-Sti...ne cunosteam de ceva timp de-acum dar eu nici nu-ti cunosc numele
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:31 pm

Ii dau pungile sa le puna in portbagaj si apoi intru dupa el, in masina. Chicotesc, realizand ca asa era. De obicei ceream numele persoanelor din prima, dar cu el a fost altfel. Am simtit o incredere de la el si nu am avut nevoie sa-i stiu numele.
-Justy. Ma prezint zambind larg, asteptand sa se prezinte si el.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:33 pm

-Shigo,incantat de cunostinta Ty.Poti sa-ti spun asa?
Intreb ca sa ma asigur ca ii placea.Nu la toti le placea sa li se scurteze numele,unii facand chiar urat sin cauza asta.Oricum,pustiul era de gasca si ma simteam bine langa el.Speram sa petrecem cat mai mult impreuna
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:35 pm

Dau aprobator din cap.
-Asa imi spun majoritatea prietenilor. Spun zambind larg. Imi spun pe numele intreg cand ii enervez. Chicotesc usor. Incantat de asemenea! Spun vesel, imbratisandu-l.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:36 pm

Il cuprind si eu in brate,tinandu-mi o mana dupa umarul lui.priveam relaxat in fata,avand ceva de mers pana am fi ajuns la cabana.Macar nu ii mai era frig pustiului si asta ma linistea.Cat despre fuga de-acasa chiar nu ma interesa,parintii lui neavand cum sa dea de el
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:39 pm

Imi las iarasi capul pe umarul sau, privind in fata. Oftez lung cand simt ca iarasi imi vibreaza telefonul. Il scot din buzunar, nu erau parintii mei, ci Axel. Imi ridic capul de pe umarul sau, raspunzand curios la telefon.
-Da? Intreb curios.
A: Bai unde dracu esti? Tu stii ce fel face maicata? Imi tipa in ureche, facandu-ma sa departez telefonul de ureche.
-Stai calm. Hai ca nu pot vorbi acum. Am treaba! Zic dandu-mi ochii peste cap.
A: Ce treaba ma?
-Is intr-o partida de sex. Ma lasi acum? Ii spun enervat.
Aud ca nu mai spune nimic, sigur era mirat de raspuns. Inchid telefonul si il bag la loc in buzunar.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:41 pm

Il privesc scurt cu coada ochiului curios cine il suna.Auzind cum vorbea cu el,mai ales faza cu sexul,bufnesc in ras punandu-mi mana la gura ca sa ma abtin.Imi mut privirea pe geam nevenindu-mi sa cred ce minte mai putea avea de folosea cea mai buna scuza de a scapa de conversatii
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:43 pm

Imi dau ochii peste cap si ma uit la Shigo.
-Imi imaginez ca te-ai distrat pe cinste la conversatia mea nu? Chicotesc.
Si eu as fi ras daca auzeam pe cineva folosind scuza asta la telefon. Eram sigur ca acum Axel fierbea in el. Cine naiba era cel cu care ma culcam? Cum reusise sa ma convinga sa ma culc cu el? Unde eram? Pariam pe orice ca astea erau intrebarile ce si le punea
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:50 pm

-Intr-un fel.Adica sunt sigur ca celui cu care ai vorbit nu prea i-a cazut bine dar in fine.Treaba voastra
Spun zambind larg,continuand sa ma uit pe geam.Daca stateam bine sa ma gandesc,ar fi fost bun de o partida pustiul
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:52 pm

-Sunt si eu sigur de asta. Chicotesc si-mi asez iarasi capul pe umarul sau.
Era chiar comfortabil sa stau asa, dar daca nu ajungeam curand, aveam sa adorm pe umarul sau si nu aveam chef. Vroiam sa fac prajituri pentru prima data in viata mea.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:56 pm

L-am alsat s astea cum vroia,nederanjandu-ma cu nimic la urma urmelor.In scurt timp masina oprii in fata cabanei ce arata mai mult a vila.Ii platesc soferului,coborand apoi din masina.AM deschis portbagajul luand cate plase am putut.Erau destul de grele
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:58 pm

Dupa ce masina opreste cobor repede, inainte ca el sa plateasca. Ma uit, marind ochii, la cabana lui, arata super. Ma uit apoi la baiat, intinzand mainile pentru a-mi da si mie sacose. Stiam ca sunt grele si nu vroiam sa-l las numai pe el sa care.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 10:59 pm

Ii dau doar doua sacose,ceva mai usoare,descurcandu-ma cu restul.Noroc ca,cabana era mereu descuiata,neavand cine sa intre ine a mai ales ca era o zona mai pustie.Deschid usa cu piciorul,intrand direct in bucatarie,punand plasele pe masa
-Doamne da grele mai sunteti
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:01 pm

Am zambit larg ca mi-a dat si atat, imi convenea, ma simteam folositor. L-am urmat repede, intrand dupa el in bucatarie. Las sacosele pe masa, intinzandu-ma.
-Stiu ca cer cam multe, dar pot face un dus la tine? Il intreb sperand un raspuns afirmativ,
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:03 pm

-Sigur ca da.Haide,vino cu mine.Iti voi arata unde e baie si-ti voi cauta niste haine care sa-ti vina
Spun facandu-i scurt cu ochiul,indreptandu-ma spre scari.Macar aici stiam ca nu avea cum sa se piarda.Urc scarile deschizandu-i usa de la baie
-Ai aici tot ce-ti trebuie
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:05 pm

Zambesc larg si-l urmez la baie.
-Mie imi vine cam orice, ca-s slab. Daca ai un tricou mai larg e perfect. Spun zambind larg. Deobicei asa stau acasa, in boxeri si tricouri largi. Zic vesel, intrand in baie.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:08 pm

-De-alea am destule.AM sa ti-l aduc eu asa ca imbaiere placuta
Spun indreptandu-ma spre camera mea.Intru inauntru,deschizandu-mi garderoba,cautand un tricou potrivit dorintelor lui,ceva pe negru caci eu aveam aproape toate hainele negre
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:11 pm

Zambesc fericit si apoi ma dezbrac repede. Dau drumul sa curga apa la dus si abea dupa ce o simt calda intru si eu inauntru. Cabina de dus avea peretii transparenti, ce uram cabinele astea, nu le gaseam rostu la pereti transparenti. Ridic din umeri si-mi las capul pe spate, inchizand ochii. Imi trec mana peste abdomen, pentru a ma uda calumea, strangand din dinti cand dau din greseala cu unghiile peste cicatricea de pe piept, aproape de inima. Ma uit la aceasta, oftand. Inca nu se prinsese calumea si era destul de mare. La naiba!
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:12 pm

Gasindu-i tricoul perfect,il iau,il impaturesc iesind din camera.Las tricoul pe stativul din dreptul usii de la baie anuntandu-l unde l-am pus ca sa stie de el.M-am intors in bucatarie,pregatind aluatul pentru prajituri
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:14 pm

Dupa ce l-am auzit, m-am uitat dupa gel de dus, gasindu-l repede. Il iau in mana, turnandu-mi putin pe corp, incepand sa ma dau calumea peste tot, facand multa spuma. Adoram spuma la baie si doream sa fac cat de multa puteam. Dupa ce tot corpul mi-a fost acoperit de gel de dus, am lasat apa sa-l scurga de pe mine.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:16 pm

Mi-am prins parul intr-un mot mic la spate ca s anu ma trezesc cu vre-o surpriza prin prajituri.Foloseam reteta secreta a bunei fiind cea mai buna existenta in tara asta,multi vroind sa o afle dar toti ramanand cu buza umflata.Nu era chiar asa de greu insa,ei nu-si dadeau seama ca ieseau atat de bune din cauza ca puneam mult suflet
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:18 pm

Ma spal repede si pe cap, nu vroiam sa stau foarte mult, caci vroiam sa fac prajituri.Opresc apa si ies din cabina, apucand prosopul. Ma sterg calumea pe corp si-l leg in jurul taliei. Iau alt prosop si ma sterg pe par. Aveam prostul obicei de a folosi doua prosoape la baie si speram sa nu-l deranjeze pe baiat. Ma sterg pe par cat de bine pot, dar normal, tot era ud.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:20 pm

Am pregatit tavana in care aveam sa coc prajiturile,lucrand apoi in continuare la aluat.Trebuia lucrat ceva la el daca vroiai sa-si dai o forma frumoasa ca de exemplu animale,sau plante sau mai stiu eu ce
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 11:22 pm

Imi dezleg prosopul de la talie si imi trag boxerii pe mine, urmati repede de tricou. Imi statea destul de bine, chiar daca nu era foarte lung. Imi venea cu putin sub fund, ca o rochie. Chicotesc si las prosoapele folosite pe suport si hainele mele le strang frumos. Ies din baie si cobor la Shigo.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Failure - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Failure
Sus 
Pagina 3 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Gara-
Mergi direct la: