Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Failure

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:35 pm

In cele din urma imi revin si-mi ridic privirea, admirandu-l pe Shigo. Imi trec o mana prin parul sau, sarutandu-l scurt pe buze.
-Scuze ca te-am ingrijorat. Spun zambind larg. Stiu destule despre sex, dar nu mi-a zis nimeni niciodata ca pot tremura. II spun fara sa-mi dispara zambetul de pe buze.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:38 pm

Simtindu-i mana prim parul mue,imi indrept privirea observandu-i zambetul.Deci se calmase,asta e bine.Rasuflu usurat,intorcandu-i zambetul acela cald,cntinuand sa-mi trec mana prin parul lui fin ca matasea,ascultandu-l atent
-Nu-ti face griji,bine ca n-ai patit nimic.Eu ar trebui sa-mi cer scuze ca nu ti-am spus despre asta,a fost vina mea
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:40 pm

Dau negativ din cap, nu vroiam sa spuna ca e vina lui, nu facuse nimic rau.
-Nu e vina ta! A fost multe prea bine si sigur de-aia. Deci n-ai facut nimic rau, asa ca nu-i vina ta. Ii spun zambind, imbratisandu-l iarasi.
-Facem un dus si dupa mergem dupa cadouri? Il intreb dupa care imi trec limba peste cele doua firicele din substanta lui alba, cu care il murdarisesi mai devreme.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:45 pm

Ii zambesc si mai larg,bucurandu-ma ca nu se suparase pe mine.Numai suparat pe mine nu vroiam sa-l stiu,mai ales dupa ce ma atasasem atat de mult de el.Il privesc atent,chicotind cand incepuse sa-mi linga locul patat.Gadila nu gluma
-Sigur,si ar trebui sa o facem cat mai repede.Deja mi-l imaginez pe tatal tau asteptandu-ma cu parul la usa spunand:''Amice,bine-ai venit la mine.Multumesc ca mi-ai dezvirginat fiul si acum hai sa te cinstesc cu o bataie zdravana''
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:47 pm

Chicotesc cand il aud si apoi ma ridic din pat. Il iau de mana, pentru a-l ridica.
-Ai gresit! Nu te va astepta cu parul, ci cu pusca, pistolul sau briceagul. Ii spun zambind inocent, stiind ca tata ar fi in stare de asa ceva.
Defapt facuse asta odata, cand il cunoscuse pe Axel, dar ce nu stia tata era ca Axel e hetero, deci eram doar amici, dar el tot l-a asteptat cu pusca la usa.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:49 pm

Inghit in sec cand il aud,in imaginatia mea inlocuind parul cu o pusca.Acum era si mai perfect!Oftez adanc,stiind ce avema de facut.Pana si un barbat adevarat se inmuia in fata unui cadou super format dintr-un vin foarte fin si vechi,si probabil o cutie de trabucuri germane
-Te rog,spune-mi ca tatal tau fumeaza!
Ii spun,ridicandu-ma cu ajutorul lui
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:53 pm

Dau aprobator din cap.
-Cu el am fumat prima data. Ii spun, nerealizand ca Shigo nu stia ca eu fumez.
Nu fumasesi pana acum langa el, dar speram sa nu-l deranjeze. Adica de ce sa-l deranjeze? Ca oricum fumam doar cand eram suparat, nervos, sau aveam ceva pe suflet.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:55 pm

-Yessss!!!Ia stai putin!Cum adica?SI tu fumezi?
Il intreb de-a dreptul uimit,privindu-l cu ochi mari.Ce naiba er ain capul lui?Nu stia ca tutunul dauneaza sanatatii,ca poti face cancer sau chiar muri?In plus era mult prea mic pentru asa ceva!Ah,ce soc...micul meu inger sa fumeze T_T
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:58 pm

Am zambit larg cand i-am auzit acel yes, crezand ca nu-l deranjeaza ca eu fumez. Aceasta impresie a fost repede spulberata si zambetul mi-a pierit si el. Dau aprobator din cap, plecandu-mi privirea. Il imbratisez.
-Ma las daca vrei, daca te deranjeaza! Jur! Ca nu fumez mult si ma pot lasa! Ii spun ingrijorat.
Il preferam pe el si nu vroiam sa-l pierd din cauza tigarilor, asa ca eram dispus sa renunt la ele.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 11:00 pm

AM oftat adanc,privindu-l atent.Cine eram eu sa-i spun sa se lase?Daca el vroia sa fumeze de ce sa-l opresc?Nici mie nu mi-a impus nimeni sa nu ma tatuez si asa am facut-o fie ca le placea celorlalti fie ca nu
-Nu,stai calm amore.Poti fuma insa sa nu exagerezi bine?trebuie sa ai putina grija si de sanatatea ta si macar fumeaza o marca buna daca tot o faci.In regula?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 11:02 pm

Dau aprobator din cap, fericit ca nu se suparase.
-Fumez doar cand sunt nervos, suparat sau ma nelinisteste ceva. Ii spun zambind larg. Deci nu fumez prea des, asa ca nu-ti fa griji. Spun sarutandu-l scurt pe buze. Hai sa facem dus! Ii zic vesel, luandu-l de mana, tragandu-l dupa mine la baie
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 11:04 pm

Zambesc larg cand il aud,bucurandu-ma ca era la fel de incantat si fericit ca adineauri.Ii raspun scurt la sarut,urmandu-l linistit.Un dus era perfect acum,mai ales unul fierbinte pentru ce va urma
-Hai sa stabilim de pe-acum.Sti drumul spre casa nu?Adica vom merge cu masina mea si daca nu-l sti macar sa-mi spui adresa caci am GPS
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 11:06 pm

Nu stiam deloc adresa de la cabana parintilor mei si sa ajung singur nu aveam cum. Bine ca stiam cateva puncte de reper. Intram in baie, gandindu-ma cum sa-i explic mai bine.
-Pai stau in centru. Stii cabanele aproape de mall? Sunt cam la doua strazi distanta si cabana mea e langa un restaurant italian. Spun zambind larg, sperand sa cunoasca drumul.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 12:15 pm

Il ascult atent incercand sa-mi imaginez drumul in mintea mea.Langa restaurantul italian...fusesem odata acolo si cunosteam drumul,chair si cabana de care vorbea Ty.Nu aveam prea mult de mers,plus ca mergeam cu masina mea
-Aha.Gata,stiu acum,am mai fost prin locul ala acum ceva timp
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:09 pm

Zambesc larg, bine ca stia el cum sa ajungem acolo. Intru sub dus, dand drumul la apa calda, care mai intai vine rece. Ma dau repede in spate, tremurand usor.
-Stai sa se incalzeasca. Ii spun zambind larg, nu vroiam sa il atinga si pe el apa rece.
Dupa ce se incalzeste ii fac semn ca poate intra si ma duc sub apa.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:15 pm

Dand sa intru si eu in dus,observ ca venise grabit spre mine,semn ca apa era momentan rece.Ah,ce dragut din partea lui ca se sacrificase primul.Uram sa simt apa rece pe pielea mea.AM dat afirmativ din cap cand imi spusese ca pot intra,ranjind larg.Acum era mult mai bine.Ma apropii de el,lasand apa calda sa-mi alinte pielea alba
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:16 pm

Ma intorc cu fata la Shigo, ducandu-mi mainile dupa mijlocul sau. Ma ridic putin pe varfuri, caci el era mai inalt ca mine si eu ajungeam deabea la pieptul sau. Il sarut pe buze, dorind din nou un sarut pasional.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:20 pm

Imi indrept atent privirea spre Ty,continuand sa ranjesc.Il imbratisez,lipindu-l de mine,prezicand cam ce ar dorii el.Ma apelc asupra lui,cuprinzandu-i buzele intr-un sarut pasional,incercand sa nu-l fac sa se intinda pea mult caci era cam scund sau poate eu eram prea inalt.Imi strecor limba printre buzele lui,incepand sa ma joc cu limba acestuia,miscandu-mi mainile pe spatele lui
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:22 pm

Bine ca se aplecase si el, astfel nu trebuia sa ma ridic prea tare. Mi-am desprins buzele, facand loc limbii sale. Isi daduse seama ce vroiam, nici nu era greu de ghicit. Stateam lipit de el, lasand si apa sa curge peste noi, nederanjandu-ma deloc. Sarutul era la fel de delicios ca intotdeauna si ii raspundeam cu fericire si multa iubire.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:24 pm

Din cauza apei,parul meu revenise la lungimea lui initiala,acoperindu-mi de tot ochii.Lasam apa sa curga pe noi,fiind palcut,insa fara sa se poata compara macar cu sarut ce i-l ofeream acum pustiului.Pielea l;ui fina ma facea sa-l doresc din ce in ce mai mult ins atrebuia sa ma rezum doar la acest sarut.L-am facut cat mai pasional posibil,lasandu-mi amprenta asupra lui
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:26 pm

Ma sarutase si inainte pasional, dar acum era si mai si, mult mai placut. Adoram ca putea sa faca astfel de saruturi, caci nu multi reusisera sa ma sarute macar pe jumatate la fel ca el. Poate era din cauza ca aceia nu doreau decat sex de la mine si el ma iubea? Nu conta, acum conta doar Shigo si sarutul nostru, care simteam ca in curand se termina.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:29 pm

Ma enerva faptul ca defiecare data cand il sarutam atat de pasional,placut si de dulce trebuia sa raman repede fara aer.Trebuia sa invat cat mai repede sa-mi tin respiratia mai mult timp.AM rupt intr-un final sarutul,oferindu-i inca unul mic,fugitiv,privindu-i zambitorul chipul.Ii dau la o parte parul ce-i intrase in ochi caci ii adoram ochii si vroiam sa-i vad mai tot timpul
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:32 pm

Cum credeam, am ramas repede fara aer si asa a patit si Shigo, caci sarutul s-a intrerup. Am mai primit unul scurt, raspunzand si la acesta. Chicotesc cand imi da parul din ochi, privindu-l. Maresc ochii, avea parul mai lung ca deobicei si era chiar misto. Ii ating o suvita, invartind-o pe deget, fiind cu ochii pe ea.
-De ce nu ai mereu parul asa? Il intreb caci mi-ar fi dorit sa fie mereu la lungimea asta.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:34 pm

Stramb usor din gura cand amintise despre parul meu.Niciodata nu l-am putut suporta.Se aranja atat de greu,avea o noanta stearsa si lipsita de stralucire.Sa nu mai amintesc si de faptul ca oricat de mult as incerca sa-l tund,el tot crestea la loc intr-un ritm mult prea accelerat
-Nu stiu...nu-mi prea place parul meu.Prefer sa-l tin aranjat cat mai scurt decat sa-l las asa
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 4:36 pm

Maresc ochii cand aud ca nu-i placea parul sau.
-Cum sa nu-ti placa? Mie imi place si iti sta bine asa, chiar daca e ud. Pariez ca daca ar fi uscat ti-ar sta si mai bine. Spun zambind larg. Dar il tii asa cum doresti! Ii spun vesel, sarutandu-l scurt pe buze.
Daca el nu ma pusese sa renunt la tigari, nici eu nu puteam sa-i spun cum sa-si poarte parul. Era alegerea lui si oricum imi placea oricum si-l aranja.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Failure - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 11 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Failure
Sus 
Pagina 11 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Gara-
Mergi direct la: