Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Failure

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:46 pm

Mi-am lasat toate gandurile deoparte,inlocuindu-le cu imaginea pustiului.Mi-am inchis ochii,lasandu-ma purtat de somn,in cele din urma cazandu-i prada.AM pasit in lumea viselor,ascultand linistit de glasul ei dulce ce ma linistea si ma facea sa ma simt odihnit
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:51 pm

Ca deobicei, aveam vise placute, pline de chestii ciudate si de mancare. De ce mereu imi aparea mancare in vis? Ok, stiam ca nu prea mananc, luam numai o masa pe zi, cateodata nici aia, din cauza asta eram asa slab, dar nu trebuia sa ma bantuie in somn!
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:53 pm

AM continuat sa dorm ore in sir pana cand camera nu demult intunecata a fost luminata de rasaritul soarleui.Mereu uitam sa trag draperiile,ochii mei fiind foarte sensibili la lumina diminetii.Incep sa ma misc putin,trezindu-ma din somn.Imi deschid lenes ochii,privind in jurul meu,observandu-l pe pusti.Pentru o clipa mintea mea a fost goala,apoi mi-am amintit tot ce se intamplase.Ranjesc larg,lasandu-mi capul la loc pe perna,incercand sa-mi revin din aceea somnolenta
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:56 pm

Uram cand Soarele indraznea sa ma trezeasca, de aceea mereu trageam draperiile la mine acasa. Uitasesi ca sunt la baiat si cand am simtit lumina pe fata mea si razele ce ma bateau in fund, am deschis nervos ochii. Ma ridic deodata in fund, strangand din ochi cand simt acea durere. Ma las imediat pe spate, privind in dreapta mea, vazandu-l pe Shigo. Ii zambesc dulce si ma uit la geam. La naiba!
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:59 pm

Mi-am frecat puternic ochii ca sa-mi revin din starea aia groaznica.Parca m-as fi trezit dupa 10 ani de betie continua,mahmureala punandu-ma imediat la pamant.Observand ca si Ty se trezise,zambesc larg,intorcandu-ma cu fata la el.Imi sprijin capul in mana dreapta,facand cerculete mici pe unul din sfarcurile lui
-'Neata raza de soare.Cum ai dormit?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:03 pm

Mi-am mutat iarasi privirea pe el. Inainte sa-i raspund ma uit la ce facea pe unul din sfarcurile mele, chicotind usor. Il privesc iarasi, zambindu-i cald. Ii dau un mic sarut pe buze.
-Perfect. Dar tu? Il intreb zambindu-i dulce, trecandu-mi o mana prin parul sau
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:05 pm

Ii raspund fugitiv la sarut,fara sa ma opresc dina cele cerculete,observand ca sfarcul incepea sa i se intareasca
-La fel si eu,mai ales c ate-am avut langa mine
SPun zmabindu-i larg,facandu-i scurt cu ochiul
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:10 pm

Strang usor din ochi. Vroia sa o facem inca o data? Asa de dimineata?
-Stii ca ma excit repede nu? Il intreb agatandu-ma de gatul sau, privindu-l in ochi.
Daca nu avea sa mearga mai departe, mai bine se oprea acum.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:23 pm

Il las sa ma prinda de gat,privindu-l pervers in ochi.Stiama sta si poate ca vroiam si mai mult de la el,in plus mandria mea saraca nu putea ramane sculata toata ziua nu?
-Stiu.Insa tu sti ca mandria mea cere ceva acum?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:32 pm

Privesc intre noi, vazand ce fel era mandria lui. Ma pun pe gandit, sex sau sex oral.
-Ne grabim? Il intreb privindu-l in ochi, pentru a sti ce ar trebuit sa aleg.
Trebuia sa cumparam cadouri, apoi sa mergem la ai mei si nu vroiam sa ne apuce seara acolo, ca asa nu ne-ar mai lasa sa plecam
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:34 pm

-Cred ca da,avem multe de facut
SPun oftand adanc.As si vrut sa-l simt la fel ca seara trecuta insa daca nu se putea intelegeam.Trebuia sa ne grabim daca vroiam sa terminam cat mai repede cu chestia asta,diseara,avand tot timpul din lume ca sa ne simtim bine
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:38 pm

-Ok. Spun zambind larg si ma ridic in genunchi.
Ma intorc cu fata la barbatia lui, aplecandu-ma spre ea. Stateam cu fundul aproape de capul lu Shigo, fiind ridicat. Imi pun mana pe mandria sa si imi trec limba peste aceasta, luand-o apoi in gura.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:46 pm

Deci,pana la urma avea sa ma faca sa ma sitm bine,nu?Imi convenea de minune.Strang suro din ochi cand se apucase de treaba,analizandu-i pozitia.Mergea perfect ca sa-l fa csi eu la randu-l meu sa se simta bine.Il pun sa staea intins,cu fata la mandria mea si eu la a lui.Mi-am pus mana pe ea,bagand-o in gura,incepand sa i-o sug lacom
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:50 pm

Am marit ochii cand am simtit ce facea si-l privesc cateva clipe, scapand un geamat. Revin la mandria lui, sugand-o posesiv, in timp ce ma jucam si cu testiculele sale. Era cam greu sa-i ofer placere si in acelasi timp sa primesc si eu. Deci deaia spuneau multi ca e cam greu cu pozitia 69.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:52 pm

Starngeam din ochi,incercand sa rezist la ceea ce-mi facea,vrand sa-l fac si eu sa se simta bine.Nu mai folosisem pozitia asta pana acum insa stiam ca era dificila nu gluma.Maresc ritmul,jucandu-ma si cu testiculele lui,trecandu-mi regulat limba peste capul mandriei lui
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:58 pm

Era bine, dar imi era greu sa il satisfac pe el si sa ma abtin sa gem. Totusi ma abtineam, caci vroiam ca Shigo sa se simta bine. Faceam grija orice miscare asupra mandriei sale, incepand sa-mi trec limba peste aceasta, de la baza pana la cap. Mai scapam uneori gemete pe langa, dar nu intrerupeam treaba mea.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 6:27 pm

Incepusem sa ma joc cu testiculele lui,in timp ce-i acordam o mare atentie asupra capului.Nu ma prea pricepeam eu la chestiile astea,toti cu care m-am culcat neavand parte de asa ceva.Cred ca puteam spune ca Ty era primul caruia ii faceam asa ceva.Insa nu-mi parea rau caci il iubeam,si el ma iubea,si merita tot ce era mai bun atat pentru sufletul lui cat si pentru corp
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:02 pm

Era asa de bine incat eram sigur ca imi voi da drumul inainte sa, mai ales din cauza sensibilitatii mele. Continuam sa-l satisfac cu grija pe baiat, scapand mici gemete printre scurtele pauze de respiratie. Am inceput sa acord si eu o atentie deosebita capului, dandu-mi seama ca acolo e placerea mai mare
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:04 pm

AM strans puternic din ochi scotand un geamat slab,infundat caci aveam gura plina cu mandria lui.Daca as fi stiut ca era atat de plecut poate ca as fi inceput sa fac si eu chestia asta mai devreme,nu abia acum.La cat eram de excitat in dimineata,stiam ca nu aveam sa o duc prea mutl asa ca am marit ritmul caic vroiam sa imi dau drumul in acelasi timp cu el
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:09 pm

Pentru ca a marit ritmul am simtit ca nu voi mai avea mult timp. Mandria lui s-a intarit si mai tare. Oare si el avea sa-si dea drumul? Sigur, pentru ca si eu o simteam mult mai tare ca inainte. Speram sa ne dam amandoi drumul in acelasi timp, asa ca am inceput sa-mi misc mai repede buzele, jucandu-ma si cu testiculele lui
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:11 pm

Gata,deja incepuse sa fie mult prea mult pentru mine,Gemetele s-au intensificat cat ai fi clipit din ochi lasand sa reiasa faptul ca ma simteam al naibii de bine.Oricta as fi incercat sa ma mai abtin nu am resuit,incele din urma dandu-mi drumul in gura lui,strangand puternic din ochi.Imi simteam corpul cum se contracta,tremurand sub acel orgasm
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:16 pm

Mi se indeplinise dorinta, mi-am dat drumul o data cu cu Shigo, dar totusi el cred ca si-a dat cu o secunda mai repede, caci am gemut infundat, din cauza ca aveam gura plina. Am reusit sa inghit toata substanta eliberata de Shigo, cazand apoi langa el. Fusese asa de bine, incat simteam ca tremur si eu. M-am speriat de asta, marind ochii. Nici respiratia nu-mi revenise calumea, dar ma uitam ciudat la corpul meu, speriat. De ce tremuram? Stateam cu picioarele la capul lu Shigo si in fund, incercand sa ma opresc din tremurat
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:19 pm

AM marit ochii cand se eliberase in gura me,aincercand cu greutate sa inghit toata aceea substanta,nefiind deloc obisnuit cu asa ceva.Dupa ce am reusit s ao inghit,imi scot mandria din gura lui,stergandu-ma la gura de firicele ramase.Il privesc pe Ty,observand in ce hal era,mai ales speriate.Doamne,ce fusese in mintea?!Ma ridic repede,cuprinzandu-l strans in brate
-Ty,gata,clameaza-te.Nu te speria,e normal sa tremuri dupa asta,nu-ti face griji
SPun eu incercand sa-l calmez.De ce naiba nu m-am gandit ca nu mai facuse asta niciodata si ca nu era obisnuit cu tremuraturile dupa asa ceva?
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:22 pm

L-am imbratisat pe Shigo, ducandu-mi capul la pieptul sau. Din greseala il murdaresc putin de substanta eliberata de el de mai devreme. Cum de nu mi-am dat seama ca-mi cursese pe la colturi? Aud ca era normal sa tremur, asa ca m-am mai calmat, ramanand in bratele lui asa de calde si mari, putand sa ma cuprinda cu totul.
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:27 pm

Privesc inainte,muscandu-mi ingrijorat buze inferioara.Putin imi pasa ca ma murdarise,de-asta nu s-a inventat dusul,insa cel mai important era ca el sa-si revina.Nu ma asteptam la o astfel de reactie,cred ca il suprasolicitasem prea mult..Il tienma strans la pieptul meu,mangaindu-i parul fin,cu miscari tandre
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Failure - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Failure   Failure - Pagina 10 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Failure
Sus 
Pagina 10 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Gara-
Mergi direct la: