Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fly baby fly!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Justy

Justy


Mesaje : 308
Data de înscriere : 13/12/2010

Fly baby fly! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fly baby fly!   Fly baby fly! - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 8:20 pm

Privirea mi-a ramas fixata pe baiat. Chicotesc cand face acea pirueta, iar apoi ma ia de gat. Il mai analizez cateva secunde, observand ca era mai inalt ca mine. Deci nu ma inselasesi atunci, stiam eu ca e mai inalt, dar deabea acum am avut timp sa realizez ca am avut dreptate. Imi opresc privirea pe a lui, zambind dulce.
-Iti sta bine. Zambesc. E calduros? Ca nu l-am mai purtat pe asta negru de mult si nu-mi amintesc cum e. Il intreb ingrijorat.
Nu vroiam sa-i fi dat unul subtire si apoi sa tremure, iar mai apoi sa raceasca, caci atunci eu ar fi trebuit sa am grija de el, caci era vina mea daca racea.
Sus In jos
Usagi

Usagi


Mesaje : 319
Data de înscriere : 12/12/2010

Fly baby fly! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fly baby fly!   Fly baby fly! - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 8:58 pm

Auzind ca imi sta bine, il strang usor ca un fel de imbratisare apoi imi iau mana de pe gatul sau.
-Sincer, nu imi pot da seama decat daca mergem afara.
Chiar asa si era, fiind cald inauntru imi era bine cu el. Dau scurt din umeri si o iau din loc, pasind ca un soldat ce de abia astepta sa iasa afara, la munca,numai ca noi nu ne duceam la munca ci la distractie.
-Haide ! ii zic fara sa privesc inapoi,spre el, stiind ca este in spatele meu.
Sus In jos
 
Fly baby fly!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Partia-
Mergi direct la: