Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Happy to be here :]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Happy to be here :] Empty
MesajSubiect: Happy to be here :]   Happy to be here :] I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 8:42 pm

Imbracat doar cu un tricou larg negru si niste blugi skinny de aceeasi culoare, ies din magazin, cu o acadea in gura. Brr! Da era frig nu gluma. Inghit sec, privind in jur pentru a gasi ceva sa ma incalzesc.Cu un ranjet larg pe buze, pasesc spre una dintre cafenelele din apropiere, cu toate ca nu era cea mai geniala idee de-a mea. Ma duc spre cea mai apropiata masa,punandu-mi picioarele pe ea si inclinandu-mi capul intr-o parte:
C:-Ma scuzati, va puteti da picioarele jos?
-Ia vezi daca pot. Du-te si-mi adu o cafea pana nu ma enervez. Bineinteles, daca nu ma serviti rapid va pot da in judecata

C:-..Nu e nevoie sa ajungem pana aici..ingamfatule.
-Ce-ai spus?
C:-Nimic domnule,nimic.

Ah ce ma putea enerva tipu'asta, cu siguranta nu aveam sa plec fara sa ii torn si lui un pahar in cap, ca sa se incalzeasca.
Sus In jos
Cristine

Cristine


Mesaje : 72
Data de înscriere : 12/12/2010

Happy to be here :] Empty
MesajSubiect: Re: Happy to be here :]   Happy to be here :] I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:20 pm

Am intrat in cafenea plictisita privind in jur. Desi era iarna numai o nebuna ca mine se putea imbraca subtiere cu o pereche de colanti, si o bluza lasata pe unul din umeri si cizme pana la genunchi. Noua moda ce sa-i faci? Am privit in jur prin cafenea dupa o masa libera. Dar nu era niciuna.
Sus In jos
 
Happy to be here :]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Cafenea-
Mergi direct la: