Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cicolata calda ...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cristine

Cristine


Mesaje : 72
Data de înscriere : 12/12/2010

Cicolata calda ... Empty
MesajSubiect: Cicolata calda ...   Cicolata calda ... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 6:58 pm

Am trecut la magazin vrand sa imi iau o ciocolata calda deoarece eram foarte inghetata. Spre minunea mea nu cazusem de pe partie, dar totusi ma luase frigul foarte tare.Am luat cana cu ciocolata calda privind cum toti se distrau pe partie, Rasuflarea mea devenea abur cum imi iesea din gura.
Sus In jos
Lizzie

Lizzie


Mesaje : 13
Data de înscriere : 13/12/2010
Varsta : 28

Cicolata calda ... Empty
MesajSubiect: Re: Cicolata calda ...   Cicolata calda ... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 7:17 pm

Am intrat in magazin, scuturandu-mi parul de zapada . Am chicotit usor, comandandu-mi o ciocolata calda . Cat asteptam, mi-am cautat bani prin buzunar, apoi am platit, multumind vesela .
Sus In jos
Cristine

Cristine


Mesaje : 72
Data de înscriere : 12/12/2010

Cicolata calda ... Empty
MesajSubiect: Re: Cicolata calda ...   Cicolata calda ... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 7:19 pm

Tineam cana cu ambele maini privind inca pe geam ganditoare. Imi placea asa de mult iarna.
Sus In jos
Lizzie

Lizzie


Mesaje : 13
Data de înscriere : 13/12/2010
Varsta : 28

Cicolata calda ... Empty
MesajSubiect: Re: Cicolata calda ...   Cicolata calda ... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 7:26 pm

M-am apropiat de fereastra, band putin din ciocolata . Am zambit finut, trecandu-mi limba peste buze .
Sus In jos
Cristine

Cristine


Mesaje : 72
Data de înscriere : 12/12/2010

Cicolata calda ... Empty
MesajSubiect: Re: Cicolata calda ...   Cicolata calda ... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 7:28 pm

-Ce mult imi doresc sa mai fiu iar mica, spun ca pentru mine neobservand-o pe fata de langa mine.
Sus In jos
Lizzie

Lizzie


Mesaje : 13
Data de înscriere : 13/12/2010
Varsta : 28

Cicolata calda ... Empty
MesajSubiect: Re: Cicolata calda ...   Cicolata calda ... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 7:28 pm

-Si eu...Am murmurat, jucandu-ma cu bratara de la mana .
Sus In jos
Cristine

Cristine


Mesaje : 72
Data de înscriere : 12/12/2010

Cicolata calda ... Empty
MesajSubiect: Re: Cicolata calda ...   Cicolata calda ... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 7:30 pm

Am tresarit usor privind-o pe fata zambind mai apoi.
Sus In jos
Lizzie

Lizzie


Mesaje : 13
Data de înscriere : 13/12/2010
Varsta : 28

Cicolata calda ... Empty
MesajSubiect: Re: Cicolata calda ...   Cicolata calda ... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:57 pm

Am zmabit usor, sorbind din cafea .
Sus In jos
Cristine

Cristine


Mesaje : 72
Data de înscriere : 12/12/2010

Cicolata calda ... Empty
MesajSubiect: Re: Cicolata calda ...   Cicolata calda ... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:59 pm

Mi-am lipit capul de geam, band o gura din butura calda.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cicolata calda ... Empty
MesajSubiect: Re: Cicolata calda ...   Cicolata calda ... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cicolata calda ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Magazin-
Mergi direct la: