Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The end of the story

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

The end of the story Empty
MesajSubiect: The end of the story   The end of the story I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:35 pm

Crezand ca acesta este singurul loc in care imi puteam pune ordine in ganduri, imi veni ideea prosteasca de a ma aventura in frig pentru a sta cateva secunde singur, in intuneric fara strigatele deranjante a copiilor mici entuziasmati de venirea acestui anotimp. Cobor scarile, tinandu-mi o mana in hanorac, cealalta fiind lasata pe langa corp bineinteles in ea avand o tigara aprinsa.
-Br!
Spun, in timp ce cautam un loc bun unde sa ma asez.Peste tot era praf si umezeala, lucru'ce nu suportam.
Sus In jos
Lizzie

Lizzie


Mesaje : 13
Data de înscriere : 13/12/2010
Varsta : 28

The end of the story Empty
MesajSubiect: Re: The end of the story   The end of the story I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:49 am

Am coborat in subsol, inchizandu-mi hanoracul, apoi mi-am aranjat mai bine fularul . Mi-am bagat ambele maini in buzunarele jachetei, vazand o mica luminta .
-E cineva aici ?
Sus In jos
 
The end of the story
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Cabana :: Subsolul-
Mergi direct la: