Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Silence...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lizzie

Lizzie


Mesaje : 13
Data de înscriere : 13/12/2010
Varsta : 28

Silence... Empty
MesajSubiect: Silence...   Silence... I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 7:11 pm

Am deschis incetisor usa de la subsol cu piciorul, apoi am coborat cu grija scarile . Mda, nu prea se numea grija ceea ce faceam eu, asta rezultandu-mi caderea . Am injurat printre dinti, uitandu-ma la cartile din cutie si tablourile sparte cu regret . Am oftat lung, dand sa ma ridic, dar un ciob mi-a intrat in mana . Mi-am inchis ochii, muscandu-mi buza, incercand intr-un fel sau altul, sa ma calmez .
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Silence... Empty
MesajSubiect: Re: Silence...   Silence... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 7:19 pm

Stateam acolo de ceva timp,rasfoindu-mi vechile mangauri,cand am auzit pe cienva cazand.Nu cred ca a fost prea palcut.Iau lanterna,indrpetand-o spre scari pentru a putea vedea
-Daca nu esti fantoma vorbeste iar daca esti fantoma aici nu-i nimeeeeeni!
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Lizzie

Lizzie


Mesaje : 13
Data de înscriere : 13/12/2010
Varsta : 28

Silence... Empty
MesajSubiect: Re: Silence...   Silence... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 7:28 pm

-Ah, sunt om...Am chicotit, incercand sa ma ridic cu mana sangerinda . Si m-am taiat la mana ...Am murmurat, uitandu-ma la taietura urat .
Sus In jos
Shigo
Admin
Shigo


Mesaje : 617
Data de înscriere : 12/12/2010

Silence... Empty
MesajSubiect: Re: Silence...   Silence... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 8:59 pm

Auzind ca era om,puteam sta calm acum si nu ascuns in nu stiu ce cutie.Ma ridic de jo,apropiindu-ma cu laterna de ea,privindu-i mana
-Sangerezi!!!
Spun mirat,apucandu-i usor mana
-AH,un ciob...haide,vino sus ca sa tratam rana
Sus In jos
https://winter-relax.forumgratuit.ro
Lizzie

Lizzie


Mesaje : 13
Data de înscriere : 13/12/2010
Varsta : 28

Silence... Empty
MesajSubiect: Re: Silence...   Silence... I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:57 pm

-Pot si singura...Am murmurat, privindu-l pe tanar, in intuneric . Mda, bine...Am inspirat adanc, dand sa urc scarile .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Silence... Empty
MesajSubiect: Re: Silence...   Silence... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Silence...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Cabana :: Subsolul-
Mergi direct la: