Winter Relax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Winter Relax

un loc in care iarna ti-e prieten
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Feel like a monster

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alex Mckee

Alex Mckee


Mesaje : 165
Data de înscriere : 12/12/2010

Feel like a monster Empty
MesajSubiect: Feel like a monster   Feel like a monster I_icon_minitimeDum Dec 12, 2010 6:29 pm

Fugeam ca disperatul prin zapada cu piciorele goale. Mainile imi imprejurau corpul,lacrimile prelingandu-se pe obrazul meu si fiind luate de bataia vantului. Era de-a dreptul unul dintre momentele pe care le uram cel mai mult. Uram sa ma vad plangand.
-La dracu'!
Mormai, oprindu-ma intr-un final: atunci cand numai aveam puterea de a-mi misca picioarele, sangele circulandu-mi cu greu. Imi rezem spatele de unul dintre copaci, ghemuindu-ma. Ma durea tot, mintea fiindu-mi injectata cu ura. Cum dracu se putea astepta la o reactie buna, atat timp cat nu indraznise sa imi spuna un amanunt atat de important. Cu siguranta eram responsabil de viitoarele consecinte si asta doar pentru ca nu avusem de la inceput informatiile corecte.
Sus In jos
Len

Len


Mesaje : 75
Data de înscriere : 12/12/2010

Feel like a monster Empty
MesajSubiect: Re: Feel like a monster   Feel like a monster I_icon_minitimeDum Dec 12, 2010 6:33 pm

Ma plimbam prin padure cand am auzit vocea cuiva.Am iesit dintre copaci am am zarit un baiat.
-Te simti bine?am intrebat.
Sus In jos
 
Feel like a monster
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Relax :: Muntele :: Padurea-
Mergi direct la: